Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (142)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

filmuletul lui Rody l-am salvat asa ca il pot pune dar doar dupa ce se va schimba parola

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Puiut, stai linistita. cine a sters pozele le-a sters doar ca sa ne faca noi sa suferim, nu ca sa faca ceva cu ele. Sunt ferm convinsa ca le-a sters fara sa le salveze.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilinca79

Eu sunt socata ca e in stare cineva sa faca asa ceva...doar nimeni nu obliga pe nimeni sa faca parte din odiseea asta...cata rautate

Paula, exact asta a fost si primul meu gand, ca-i aceeasi persoana care a sters postarea ta de pe FB

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)


Eu nici pe FB nu am mai scris demuuuuult, cand s-a intamplat cu postarea Paulei? Nu ma pot abtine sa nu ma gandesc ca una din mamicile care s-au suparat si au plecat a facut toate astea

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Trebuie schimbata din nou parola caci persoana respectva poate recidiva cu "greseala"

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010


Intrebarea e: Cum filtram din nou persoanele care primesc noua parola?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saddie

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Trebuie schimbata din nou parola caci persoana respectva poate recidiva cu "greseala"

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010


Intrebarea e: Cum filtram din nou persoanele care primesc noua parola?



asa este....grea decizie

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Ori una dintre fete a schimbat acum parola si urmeaza sa ne-o dea, ori cea care a sters tot a schimbat acum si parola si rade din umbra. Eu zic ca ne vom face alt cont. dar eu as propune sa nu facem asta acum, ci atunci cand se vor mai linisti apele. iar cine vrea sa isi puna poze la semnatura. pt tabelul cu intalnirea din august, pot sa il centralizez eu sau Paula, si imi trimiteti voi pe Pm cand vroiati sa ne vedem. Iar centralizarea o postez aici.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

nici la mine nu merge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Puiut, stai linistita. cine a sters pozele le-a sters doar ca sa ne faca noi sa suferim, nu ca sa faca ceva cu ele. Sunt ferm convinsa ca le-a sters fara sa le salveze.

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


Crisu, cred ca ai dreptate...

Saddie, cred ca trebuie sa ne riscam sa avem incredere si sa avem copii la tot ce punem acolo. Alta cale eu nu vad...

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Da, sunt socata!!
Dupa ce nu am mai intrat de o suta de ani pe cont, incerc acum 10 minute sa intru sa vad daca s-a mai strans lume pentru marea intalnire, ca vroiam sa va trimit ceva propuneri. Si nu reusesc sa intru!!!! Dar eu sunt uituca, asa ca am zis ca tastez eu gresit parola sau ceva si intru pe DC sa va rog sa mi-o trimiteti din nou. Si cand colo ce vad?????????
NU-MI VINE SA CRED!!

Trebuie sa citesc din urma sa vad exact ce anume s-a intamplat.
Deci acum, nu mai avem o adresa comuna? Nu mai sunt acolo documentele noastre????? Si intre timp ati schimbat parola?
Da nu pot sa cred atatea informatii cate erau acolo...........

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Cris sunt de acord cu tine...cata rautate mai exista pe lumea asta

Mergi la inceput