Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (142)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Eu m-am suparat si pe Crissy, pai numai pe Raul l-a mai luat in calcul ca pretendent.. Pai Victor al meu?


mai suntem si noi pe-aici

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)


Rodi, fii cuminte! Credeam ca ne-am inteles : Isa ramane cu Vlad!!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Buna seara fetelor!

Abia acum am terminat de citit cap anterior si am ramas cu un gust amar...........

Am si eu o parere, sper sa nu mi=o dau prea tarziu.....PROPUN CA ATUNCI CAND SE VA SCHIMBA PAROLA SA FIE DOAR O SINGURA MAMICA CARE SA DISTRIBUIE PAROLA.INDIFERENT CINE O CERE I SE VA DA NUMAI DE CATRE ACEA MAMICA, RESPONSABILA CU PAROLA

Ce ziceti?

Sunt la inc. cap si cred ca deja ati luat vreo hotarare!

mirela
si R a avut o forma usora si am tratat cu antialergic, vit C oricum o luam in fiecare dimineata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

Hello dragelor, numai azi am descoperit o cofetarie cu net asa ca am ramas in urma forumul.Aici este f f cald dar am inteles ca nici in Romania nu ar fi ma racoare :).
Fiica'mea in schimb este in culmea fericirii, ar sta numai in apa. Si a inceput sa manance f f bine.

In rest toate bune, va pup si sper sa reusesc sa va citesc zilnic.


Catalina

O vestuta pentru David
Multumim




Bine ca mananca, excelent!!! Sa o tina tot asa! Abia asteptam poze! sa aveti distractie faina!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Eu m-am suparat si pe Crissy, pai numai pe Raul l-a mai luat in calcul ca pretendent.. Pai Victor al meu?


mai suntem si noi pe-aici


Rodi, fii cuminte! Credeam ca ne-am inteles : Isa ramane cu Vlad!!


bine

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Saddie Copiii astia, ne testeaza limitele. Te-ai pilit? Tare? Lasa ca trec toate, mai nasol de neuronii nostri, dar eu acusica nu voi mai avea asa ceva.
Al meu s-a mai calmat, adica reprizele de urlete sunt mai rare si mai scurte. Chamomilla a fost o binecuvantare pt noi. Ca de marait, asa-i modelul. Trec toate, sanatosi sa fie!

Mai, eu nu am petit pe nimeni pana acum, dar am zis, macar sa ne dea o sanasa.

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
Luna 10
POZNA - Luna 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Fetelor am citit cam ce ati scris azi si eu va dau un sfat:Daca nu vrei sa vb cu cineva dai IGNORE si raspunzi la altcineva ,pt ca asa daca ne tot enervam dintr-o prostie se spun multe chestii la nervi si totul deraiaza de pe fagasul normal.Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun,haideti sa ne vedem mai departe de odisee si sa trecem fericite in Clubul scutecelor,sa consideram depasita aceasta dezamagire...sa nu ne lasam angrenate in certuri interminabile...

PS:Dar totusi din curiozitate unde scrie despre noi ca am fi "fufe...nu mai stiu cum"

Eu in afara de sectiunea FIV Ungaria,FIV Romania sin Odiseea delfinasilor nu mai citesc nimic,abia imi ajunge timpul si pt astea

si sa trecem peste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

de ce n'ati zis ma fetelor ca la vb buna nu cedati? ca improvizam un scandal de zilele trecute, nu se mai rugau de voi sa le raspundeti

acum ma duc sa fac o prajitura ca desi de obicei sunt certareata, asta nu e scandalul meu, sunt prea noua printre voi.
vin mai tarziu sa va indulcesc

mara
Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

saddie, . si pe mine ma tot amageste sotul cu un pahar de vin, dar cum eu nu beau de felul meu deloc, numai bine in momentul asta ar pica un paharel , c-apoi cantam aici Hora Unirii

catalina, in toata invalmaseala nu ti-am urat vacanta placuta. ce praji bune sunt in cofetarie?

paula, acuma mi-am amintit ca ai zis ca ai intrat la dieta. stai mami pana in 15, ca incepe luna sa scada

btz, sa inteleg ca ai revenit?

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Crissy, jur ca am crezut ca m-ai injurat initial
Bumblebee, stai la coada. Cand ma supar eu si ies de pe forum, ramane Victor cu Bea!!! Tu stii cat am asteptat noi sa fim pretendenti oficiali?
Are dreptate Anne!! Sa stiti ca nici eu nu ma simt sustinuta pe acest forum...De acum as vrea ca in fiecare luna de ziua lui Raul sa ne trimiteti bani, pt jucarii. Dupa ce se satura de ele, le donez....
Cristina, pai tu nu ne-ai zis ca Vladut vrea numai in picioare sustinut de manute...imediat ne pui filmulet cu el umbland si nu ne zici nimic...sau am pierdut eu ceva...
Tina, daca la capitolul trecut ai ramas cu gust amar, acum ti se face rau de-a binelea
Ia stati asa, de cand e Isa cu Vlad? Iar am pierdut eu ceva...mai lipseste sa vina si celelalte mamici de delfinase si sa ne anunte ca toate sunt promise deja...Parca suntem in satra...ii casatorim la 10 ani. Ia lasati voi delfinasii in pace. Noi suntem pretendenti oficiali la Bea, dar e o diferenta, nu?

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Crissy, jur ca am crezut ca m-ai injurat initial
Bumblebee, stai la coada. Cand ma supar eu si ies de pe forum, ramane Victor cu Bea!!! Tu stii cat am asteptat noi sa fim pretendenti oficiali?
Are dreptate Anne!! Sa stiti ca nici eu nu ma simt sustinuta pe acest forum...De acum as vrea ca in fiecare luna de ziua lui Raul sa ne trimiteti bani, pt jucarii. Dupa ce se satura de ele, le donez....
Cristina, pai tu nu ne-ai zis ca Vladut vrea numai in picioare sustinut de manute...imediat ne pui filmulet cu el umbland si nu ne zici nimic...sau am pierdut eu ceva...
Tina, daca la capitolul trecut ai ramas cu gust amar, acum ti se face rau de-a binelea
Ia stati asa, de cand e Isa cu Vlad? Iar am pierdut eu ceva...mai lipseste sa vina si celelalte mamici de delfinase si sa ne anunte ca toate sunt promise deja...Parca suntem in satra...ii casatorim la 10 ani. Ia lasati voi delfinasii in pace. Noi suntem pretendenti oficiali la Bea, dar e o diferenta, nu?


paula, ia si tu o bere si hai la hora. ce-am mai putut rade de postare ta, din capat in capat! . de-acum nu ne mai intalnim dimineata la cafea ca suntem nervoase si obosite, ne adunam seara la o bere, ca suntem obosite dar nu mai stim de noi

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput