Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (140)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:

Se cunoaste ca nu e sotul cu noi in we, astazi am intrat pe dc de vreo 3 ori!!! Am vazut poza cu Sasha, un dulce!!!
Azi am descoperit pe net o reteta care am si testat-o www.lalena.ro/529-reteta-budinca-de-cartofi-noi.html" target="_blank">budinca de cartofi noi. E foarte buna si merita incercata.


mami fericita de mamutzica Bogdan-Andrei
13 iulie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

azi nu am invatat nimic am stat cu andrei, apoi au venit finii, acum sa invat o ora si poate daca mai tin bateriile dupa ce s-o culca copilul

si eu il las pe Andrei si pe gresie, si pe parchet uneori dupa ce sta pe olita fuge in putza goala pe gresie, dar il iau repede

ce scump e Sasha!!

ceva vesti de la intalneala de la Cluj? abia astept poze

OANA concediu placut iubita!!!!

AMR 4 zile pana la prima aniversare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

a primit andrei un catel care merge, canta si are lumini...este incantat de el, doar ca nu il lasa sa mearga il trage de coada la el si zice "ampa", "ampa" asa zice el la tot ce lumineaza, de la "lampa"

si daca scapa totusi sa vedeti ce o ia in patru labe dupa el, si jaaap, il trage de coada

AMR 4 zile pana la prima aniversare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Capitol nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

lasa, ramona, ca esti destul de rabdatoare..la cat de putin dormea raisa cd era micuta, eu cred ca innebuneam. acum ati rezolvat de tot pb cu somnul?

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)



Daaa, acum doarme toata noaptea....cu noi in pat, dar doarme 10-11 ore.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

Mergi la inceput