Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (16)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Cum e deci cu intalnirea? Noi suntem miercuri la pranz la masaj, si vor veni si niste prieteni pe la noi, dar in functie de ora si locul alese sper sa putem ajunge!


Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! Mami de dragalas Petru Constantin (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ce ma enervati ca eu nu sunt in tara sa merg la intalnire

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:


Pisucmic si Cami la multi ani, sa fiti fericite alaturi de familiile voastre.

Simona, imi pare rau de patania cu ochiul. Las ca un machiaj bun va ascunde vanataia.

Miki nici afara la iarba nu vrea sa facaZ? Eu pe Matia asa l-am convins sa ude un copacel. S-a si uscat saracul.

Lalely asa era si Daria mea. Cand eram doar eu cu ea urla intr-un. Cand era cineva la noi poza pe perete. Bineanteles ca nu ma prea credea lumea ca pruncul plange non stop. Si eu scriu tot cu copila mufata. De aia de multe ori nici nu mai corectez greselile, sau scriu doar cu litere mici.

Miki da e dramatic cati copii iau contact atat de devreme cu marile probleme ale vietii. La gradi la ai mei se certau doua ingrijitoare iar o fetita s-a dus la ele si le-a intrebat daca divorteaza.Si ai mei au multi colegi cu parinti despartiti si nici nu putem sa ne ratoim eu cu sotul unul la altul ca imediat intreaba daca divortam.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Si acum despre noi. Sambata ne-am crestinat. A fost super botezul si ceremonia si petrecerea, s-a intamplat tot ce mi-am dorit. Sunt foarte mandra pentru ca eu m-am ocupat de tot, dar absolut tot in ce priveste organizarea si aprovizionarea, basca am avut si musafiri de departe de gazduit si multumit.Bineanteles toate cu Ilinca dupa mine.
Ilinca a fost o frumusete, a plans un pic la biserica dar s-a linistit cand a inceput sa o dezbrace. La petrecere a fost cuminte ca a fost numai afara la aer curat si a avut o gramada de brate la dispozitie sa o multumeasca.
Eu am dansat de m-am rupt si am tras concluzia ca daca pot tzopai atat de bine n-as avea nici o scuza sa nu ma apuc de aerobic. Sa vad de unde gasesc sa cumpar ceva timp liber.

Soacra-mea si-a facut intrarea triumfal si mi-a spus ca ea crede ca n-am lapte destul, pentru ca atunci cand au ajuns Ilinca era in toiul unei crize de plans. Mai bine ma injura de mama decat sa se lege de laptele meu, asa ca a primit un ignore din partea mea.

Poze o sa am cred saptamana viitoare

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Eu sunt tare suparata. Mi-am aranjat pe wekend o excursie la Sibiu la prietena mea si nasa lui VIc. Urma sa plec vineri dimineata cu ai mei ca au ceva intalnire acolo. Sotul a fost de acord sa stea cu baietii. Cand i-am luat pe baieti de la gradi mi-a comunicat educatoarea ca s-a mutat serbarea de martea viitoare pe vinerea asta.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Na ca am incheiat si cu alaptarea.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

somleac, tare treaba cu ignore-ul...o sa o tin minte, asa imi "place" cand se vin unii cu idei din astea ca n-ai/ai lapte, ca tb sa faci una sau alta...dar cred ca cea mai buna metoda e cea care ai zis-o tu
am plecat la urmatoarea tura de, fetele mele se uita la desene

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Capitol nou aici!

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput