Strugurasi de Sept -Oct 2011 (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

am ajuns cu bine, acum tre sa mai si gatesc.
varza calita. miam. si o sa stea pe capul meu in bucuatarie, normal.

ma cam doare capul, sper ca de la vorbarie, nu de la tensiune.

iris, noi doua cred ca ne cunoastem dar vad ca te faci ca ploua. eu te las sa te faci, daca asta vrei.
bine, e posibil sa ma insel. in cazul asta scuzele mele.

22+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Oooofffff .. cat ati scris fara mine....

Am iesit de la serv la 11.30 , m-am dus la dedeman si am cumparat vopsea pt bebi si plinte si mocheta si nimicuri pt renovare.. am ajuns acasa si m-am bagat la dus.. am stat vreo 45 min sa ma epilez jos cu lama . nu o mai vad si e tare nasol..
Apropo mi-a intrat ideea in cap sa nu fie chestia aia herpes, pana maine tot acolo sunt cuplata.. desi nu arata a herpes io stiu?ca unele simptome similare sunt? la varsta asta a sarcinii cum m-ar afecta herpesu ( adik pe bebi) daca nu nasc natural?

NAti. mie imi place scaunul .. acu eu nu as da atatia bani pe un caun insa cum cumnata ta nare tot , inclusiv fitze poate ar merge mai bine ca 5-6 mil...

Apropo de botez... se dau bani? cat sau cum se face? io is paralela cu asta cu exceptia nepotelei mee nu am fost la nici un botez...

Am vrut sa zic mai multe.. dar is rupt si am uitat ce...

26+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz

buna

inimioara e perfecta, buburuza e foarte bine, traiasca dr Albu! merci jade, sper sa nu incurc borcanele, cred ca datorita tie am ajuns la el.

trebuie sa schimb si caruciorul, se facu roz

nu am citit din urma, sper sa revin.

va multumesc pentru incurajari, o zi frumoasa!

mami de strengarel dulce Rares Mihai si surpriza 22+
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...


bravooo
abia te asteptam cu vesti , dar eram convinsa ca or sa fie f bune
iar cu schimbarea de sex , superr , o sa ai pereche



_


24 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

unboticutz m-am gandit azi la tine si tot asteptam sa intri sa ne dai vesti. bravo, ma bucur ca e bine si ca... e fetita!!!!

Iris frumos nume. despre miscarile lui bb, eu stiu ca trebuie sa il simtim zilnic. dar nu stiu cate miscari, de cate ori pe ora etc
eu il simt destul de bine.

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

unboticutz, felicitari pentru fetita si cel mai im portant ca este sanatoasa

Seidana, eu la botezuri am dat banuti.Ca oricum meniul se plateste si nu este deloc ieftin.
Gandeste=te, daca faci un botez si primesti numai cadouri cu ce platesti meniurile?De obicei se platesc dupa.

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 26+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

unboticutz, felicitari!
natalia, eu plec in concediu aici, in tara, nu cu avionul. si doctorul mi-a spus ca e ok perioada atata timp cat nu ma apuc de facut trasee montane!
eu bag ficatei la cuptor si separat cartofi noi, cu mujdei frecat cu smantana.
uff, am avut stirile astea cu e-coli. la naiba .... mai mananci ....
nu mai stiu cine zicea ca are interzis la legume proaspete. la sarcina cu Teodora ma pazea sotul ca pe butelie, ca era nebunia cu aviara. imi amintesc ca a inspectat frigiderul, congelatorul.....

michella mami de Teodora si 23+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Cu botezul , nu stiu cum este prin alte parti , dar la Bucuresti e cu bani
De dat...se da in functie de locatie , de meniu , de gradul de rudenie sau prietenie
In orice caz , ca idee , se da cat sa acopere plata meniului , dar sa mai ramana ceva in plus si pt bb


_


24 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Unboticutz super scimbarea... cuplu

26+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Nu ma Lali...nu e diplomat..e o crema asa de branza, iaurt, super pufoasa...si cu fructe rosii,capsuni, zmeura..offff

Anca, da,cred ca m-as duce chiar pe al 30 sapt...

Unboticutz, felicitari

Seidana..e f greu acum,da, sa ne mai epilam..ce m-am chinuit si io data trecuta ca nu o mai vad deloc, chiar ca nici nu mai stiu cum o sa fac de aici inainte..si la botez se dau bani mami, 100%

Zubi, mami26+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

va multumesc mult!

am citi din urma, stefy, jade, sunteti mamici eroine,

elly, tin pumnii sa te obisnuiesti repede cu tratamentul. oricum vei uita totul cand vei tine minunea la piept!

cu botezul, e cum vrei tu. daca stii ce sa ii iei, cumpara, daca nu, bani. eventual niste banuti si o jucarie mica, o hainuta, dupa buget. e cam jenant sa primesti bani, noi am primit mai mult banuti dar i-am pus intr-un cont de economii pt cand s-o face mai mare.

v-am pupat.

mami de strengarel dulce Rares Mihai si surpriza 22+
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...

Mergi la inceput