Semneaza petitia

Semneaza petitia | Autor: erato

Link direct la acest mesaj

Dragi mamici si aspirante, va rog sa semnati petitia pentru ca cei 40000 de mii de copii din sistem sa aiba o familie, iar noi, mamicile aspirante sa nu mai asteptam cu anii ca sa putem deveni mame.
http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/index.php?res=upload_ok



Vreau sa fiu mama

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns erato spune:

rog administratorul sau moderatorii sa mute acest subiect, asa incat sa fie vizibil pentru toti membrii forumului care vor sa le dea o sansa acestor copii care nu au nicio vina pt greselile adultilor.

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Te rog frumos sa lasi la latitudinea oricarui membru daca si ce anume sa decida.
Pe de alta parte mesajul tau este corect pozitionat deci nu va exista o decizie de mutare a lui in alta sectiune.

Iti doresc o zi buna!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

Erato,eu sant sigura ca se va face ceva in curand,nu conteaza cate semnaturi sant,5000 sau mai multe,conteaza presiunea media.
E adevarat ca multe persoane nu sant asa disperate ca noi,mai ales aici pe forum majoritatea si-a gasit copilasii.Dar poate au semnat,cine stie?
Si inca o chestie,am auzit si faza"de ce sa-mi dau CNP-ul??",ca e riscant,ca nu trebuie sa faci asta pe net,si altele.Fiecare gandeste in felul lui,si e adevarat,nu poti sa obligi lumea sa faca ceva in care nu are incredere deplina si nici vreun folos.
Trebuie sa respectam parerile tuturor.
Cu semnaturi sau fara,o sa se shimbe ceva,don;t worry.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eu si ursu am semnat.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

Multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Imi pare rau ca atitudinea mea a fost gresit interpretata. N-am impus nimanui sa semneze, e la alegerea fiecarei persoane.
Multumesc tuturor celor care au semnat sau vor semna si cu asta inchei subiectul.

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Erato,
nu stiu de ce la mine nu merge sa completez datele personale. O sa mai incerc de acasa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Poti sa te semnezi si fara a completa CNP-ul, doar seria si nr de CI sunt obligatorii.
La fel numele...poate fi prescurtat: "Ionescu D."


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

si eu as semna,dar nu imi place faza cu datele personale gen:CNP,serie CI.O data de nastere si o adresa era suficient.

oricum sunt cu sufletul alaturi de perosoanele ce doresc a face bine!



Blackmoon Lady&lipishtocul &2+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

da, nici eu nu am reusit sa semnez. Nu merge sa notez datele.

Mergi la inceput