Semneaza petitia

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

Aproape 7500 de semnaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Iepumic, Dacris, ce anume nu merge? Puteti sa-mi explicati putin, ca sa incercam sa remediem situatia? Multumesc frumos

www.youtube.com/watch?v=xiIm0elzalI&feature=related" target="_blank">THAT's ME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

cand apas pe cuvantul "nume" ca sa pot scrie numele meu nu se activeaza. am incercat si la prenume, si la toate datele cerute. M-am gandit ca trebuie sa citesc legea adoptiilor ai apoi se activeaza datele sa pot sa ma inscriu, dar tot asa nu merge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

La mine merge,chiar nu inteleg de ce nu puteti voi...
8300 persoane:))E superrr!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

[pupicei]Multumesc tuturor persoanelor cu suflet mare[pupicei]Pana acum s-au adunat aprox. 8700 de semnaturi.
Daca ne unim mai multe persoane poate reusim sa schimbam ceva pt acesti copilasi. Prin aceasta semnatura e modul nostru de a actiona, de a incerca sa schimbam viata acestor copii. Doamne, daca am reusi sa le oferim o sansa la o viata mai buna.
PS Imi propusesem sa nu mai intru pe site din cauza postarii moderatorului Marius, dar mi-a trecut supararea. Imi pare rau ca nu-si da seama ca situatia acestor copii nu sta doar in mana celor care vor sa adopte, ci a intregii tari. Ei sunt viitorul tarii noastre. Din pacate, ca el gandesc cea mai mare parte a cetatenilor acestei tari.

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

Oamenii sant liberi sa gandeasca ce vor.
Noi mergem pe drumul nostru
Aproape 9000 de semnaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Dacris, nu trebuie sa apesi pe Nume, apasa pe spatiul alb din dreapta, acolo unde trebuie sa completezi. Trebuie sa mearga. ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

13600 semnaturi,multumim celor care voteaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Tzuni, nici la mine nu merge. Nu pot completa datele personale. Eu cred ca de vina este firewall-ul pe care il am instalat, s-ar putea sa nu fie nimic in neregula cu site-ul.
Am observat o chestie la petitie: se repeta foarte multe nume....initial am crezut ca sunt coincidente de nume dar erau si nume mai deosebite care se repeta de mai multe ori. Sa inteleg ca numarul total de semnaturi contine mai multe semnaturi ale acelorasi persoane??? E important, pt ca daca este asa, petitia este, dupa parerea mea, discreditata. Poate verifica cineva chestia asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Si eu am observat acelasi lucruAr fi pacat sa se discrediteze petitia din cauza unor astfel de persoane.

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput