Seriale favorite

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Eu am facut o obsesie cu Gossip Girl! Imi place la nebunie! Pacat ca este ultimul sezon...
Mai urmaresc Criminal Minds si CSI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Citat:
citat din mesajul lui zuzi.simona

multumesc de sugestii!
eu in pauza de vara am vazut Prison break si Secret Diary of a Call Girl, mai am salvate ultimile 2 sez. din Damages

gradina
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)



Simo, vezi ca sunt o multime de site-uri si bloguri unde poti viziona tot ce-ti doreste inimioara in materie de seriale si filme. Al meu se uita mult pe filme online (scris legat si cu punct ro in coada) si mai sunt cateva. Daca bagi titlul filmului pe google, gasesti si unde poti sa-l vizionezi.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

mersi alex, prefer serialele si am gasit si un site ok doar ca nu am cum sa le vad cat timp sunt la vapor, ca e netul limitat si f. slab
ce am mai vazut si recomand sunt: drop dead diva, the mob doc, elementary, 666 park avenue, perception si in continuare: the mentalist, person of interest, once upon a time, scandal, the good wife
nu reusesc sa gasesc the big bang theory, apare listat unde ma uit eu (seriale.filmesubtitrate.info) dar au fost sterse cred episoadele


gradina
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Simo, daca bagi titlul serialului cautat pe google sigur gasesti un site unde sa-l poti viziona.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Hart of Dixie - nice :)

Mafia pe tocuri - are decat 7 episoade dar am auzit ca e in genul Sex and the city...nu am reusit sail incarc inca pe vplay :(





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Misfits!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Eu ma uit la The Good Wife... e genul de serial pe care imi place sa il vad cu o cafeluta, dupa-amiaza sau seara, dupa e au adormit toti din casa si e liniste...

Am auzit recent de un serial, Girls... stie cineva ceva despre el?

Fascinatie

Inevitabil... Eminescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui MElise

Am auzit recent de un serial, Girls... stie cineva ceva despre el?


Da, mie imi place, are o poezie aparte desi nu trateaza nimic nou. Episodul 5 din seria 2 chiar mi s-a parut deosebit, ca o piesa de teatru. O aventura de doua zile dar in care ar fi putut intra o viata intreaga

Plus ca actrita principala are un corp.. de femeie normala, grasuta, dar pe care il afiseaza in toata splendoarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tilia spune:

Mi-a placut si Lie to me.

Mergi la inceput