Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (137)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maurice spune:

michelle eu de la tine ma inspir uneori pentru jucarii; am vazut-o in poze pe Bianca jucandu-se cu o casuta cu baza verde, de unde ai luat-o? Costumul de baie dragalas e cu protectie UV? Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

Se schimba si maselutele.

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

Noi am primit de la bunici de 1 iunie papusa Maria - daca nu o trage de par si ii baga degetele in ochi... Ti se face si mila de ea. Poate mai scap eu.

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Diana si noi o avem pe aia dar plange cand o vede;in schimb azi mi-au venit jucariile de la Anamaria si e incantata de ele:toba cu sunete si lumini,racheta vtech,microfon,si altele,deci cred ca o sa-i placa mai mult masinile si nu papusile desi pana acum avem vreo 3

revin,daca mai pot dupa ce o culc(zic daca mai pot ca sunt cam in urma cu somnul,am avut un botez ieri si am lungit-o pana la 6 dimineata ,iar la 8 mi-a dat trezirea si n-am mai reusit sa atipesc pe zi ca nici ea nu prea a dormit )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

buna seara mamici!
vreau sa va multumesc!
azi am implinit 11 lunite suntem maricei. am petrecut ieri cand i-am luat si motul si l-a tuns nasul. Avea parul maaare, cand ii faceam baie ii ajungea bretonul la gat iar pe la urechiuse parul se facuse carlionti, doar la spate era ceva mai micut. Se chinuia bietul copil ca transpira si eu trebuia mereu sa-i fac mot. Acum arata ca un baietel, ca mereu cand ieseam pe afara lumea zicea :"ce fetita frumoasa!" Am mers apoi la o terasa unde am servit masa, mare petrecere nu am facut.
Va poop!


Corina, fericita mamica de Tudor Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

Aida Alexandra de Alina2005

Denisa Maria de anca_vlad


SA FITI SANATOSI, SA CRESTETI MARI SI FRUMOSI SI DESTEPTI!!

Corina, fericita mamica de Tudor Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

vedeti ce invat da?

dar dupa somnul de dupa-amiaza, daca nu il scoatem afara, ma oboseste rau de tot andrei...si cum ploua noroc ca intre timp s-a oprit ploaia si l-am putut trimite cu tati la plimbare, ma duc sa mai invat jumate de ora, asta daca nu adorm cu cartea in brate

am examene la ACCA (Association of Certified Chartered Accountants parca ) sunt niste examene uk based, pe care le-am inceput acum cativa ani, am dat 8 examene, mai am 6 nu prea are legatura cu ce fac la job, dar mi se par bune , ca nu stiu ce imi rezerva viitorul. acum am performance management, foarte fain de altfel, doar ca nu am eu putere sa invat! nu-i bai, in iarna, mai am vreo 5 ani timp sa termin ar fi primul pe care il pic si cand m-am inscris prima data in iarna lui 2009 nu am ajuns ca eram la pat, cu greturi si pitic in burta

azi am reusit sa comand scaunul de masina si cateva hainute si numai bine in seara asta am primit mail ca sunt reduceri pe amazon doar ca ei nu trimit scaunele in Ro, nu stiu de ce

trebuie sa imi ajunga si jucariile comandate de la ei, zilele astea, pentru ziua piticului. nu o sa facem mare lucru acum, ci peste 2 saptamani. doar intre noi, asa, in familie

si eu i-am dat cirese amestecate cu mar (blenduite)

MICHELLE cum comanzi de pe ebay?

am fugit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

maurice - nu stiu de unde e casuta, cred ca de la un magazin de cartier, www.rktoys.com/Eng/ShowProduct.asp?id=39" target="_blank">asta e, a primit-o cadou, dar o sa intreb persoana respectiva daca isi mai aduce aminte de unde a luat-o

racusor - sigur ca pot fi trimise in RO, vezi ca seller-ul sa vie AMAZON, nu alt magazin. Filtreaza la search dupa amazon.
Eu chiar urmeaza sa dau alta comanda zilele astea, si posibil sa iau si eu scaun, oscilez intre graco nautilus (la noi e 6 mil reducere) si britax (ori evolva ori first class)

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

Eu as lua toate papusile din lume numai sa nu ma mai traga de par pe mine. Inca putin si ma tund zero . Sunt f sensibila la tras de par. Altele suport no problem dar asta ma termina!

Ce jucarii sunt preferatele puilor vostri?

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

diana, orice e mai interesant decat o jucarie... glumesc...partial... dar te miri cu ce se joaca...oricum, gusturile difera de la copil la copil...aaa, tu ai fata, oricum...nu ma bag...


oricum, cateva exemple pentru noi gasesti aici, jucariile preferate zilele trecute si astazi de exemplu...


LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput