Braduti draguti de ian-feb 2005 (72)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

La multi ani bradutilor! Incet incet implinesc tu totii 7 ani, ce mai trece timpul asta.

Au anuntat peste tot vreme foarte proasta in WE, poate cod rosu. Nu e de iesit din casa.

Edit: am citit ca e doar un zvon ca va fi cod rosu dar rafturile magazinelor s-au golit. Ce impact serios poate avea un zvon zilele astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Fetelor, va mai amintiti de Ingerasul ? Era tare activa pe topicul nostru de gravi ...
Si de Oana Cretu, daca bine tin minte, ea ne scria din Franta ?

Si de Witchie, si de Rachel Owen ....

M-au apucat nostalgiile, mi-am amintit si de intalnirea burticilor de la Pizza Hut, ce haioase eram vreo 15 gravidoase in luna a 7-a la o masa din mijlocul restaurantului !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Lali, Oana Cretu are cont pe facebook, asteapta BB 2

http://www.facebook.com/profile.php?id=1269453171

Anda scrie pe blog-ul ei In Joaca ce mai fac ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BESTUTZA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali

Fetelor, va mai amintiti de Ingerasul ? Era tare activa pe topicul nostru de gravi ...
Si de Oana Cretu, daca bine tin minte, ea ne scria din Franta ?

Si de Witchie, si de Rachel Owen ....

M-au apucat nostalgiile, mi-am amintit si de intalnirea burticilor de la Pizza Hut, ce haioase eram vreo 15 gravidoase in luna a 7-a la o masa din mijlocul restaurantului !




Exact! La Oana ma mai gandesc cand il vad pe Dimitrie ca face exact ce facea Tudor cand forumeam -pune biberonul cu apa si il "descarca" pe parchet!

Lali,am vrut sa iti scriu dincolo,la clasa I,dar mai am sincope.Efortul e dublu pentru ce care studiaza in doua limbi,deci felicitarile sunt la dublu!

NOi suntem bine,luam minus fb abecedar(cate o litera transformata, si plus fb la matematica!

Asteptam maine sa vedem daca e zi de sanius!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Ce faceti in vacanta de Paste? Speram sa existe vreo tabara/activitate unde sa mearga si Vladut dar nu am gasit nimic pana acum



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Hmmm, de la sanius am trecut la discutii despre Pasti, tare rar mai scriem...

Simona, la noi e deschis AF-ul doar in sapt de dinainte de Pasti, la voi e inchis sau de ce cauti tabara?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

La noi fiind la scoala e inchis si after school.

Ce planuri aveti in vacanta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Noi vom merge cateva zile de Pasti la Braila, speram ca socrii sa-l primeasca pe Matei in restul zilelor de vacanta. Inca nu stiu Bogdan ce zile are inchise la gradi...

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Voi strangeti bani de cadouri de Paste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui lbelciug

Noi vom merge cateva zile de Pasti la Braila, speram ca socrii sa-l primeasca pe Matei in restul zilelor de vacanta. Inca nu stiu Bogdan ce zile are inchise la gradi...

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)



Distractie placuta!

Mergi la inceput