Brumarei si Craciunite nov.dec.2011 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

Mama ce se ai vorbeste, hai ca nu ma mai tin de voi
LIA lasa ca nu are nimic imi zici tu cand vii acasa cum a fost, important e sa fii tu si bebe bine, ca restul vin de la sine.Si nu mai avea frica, ai vazut ca toate fetele care au facut cerclaj ti-au zis ca o sa fie bine,deci........capul sus, o sa treaca.Si sa stii ca imi place optimismul tau inlegatura cu vacanta;sa stii ca nici eu nu cred ca o sa plec pt ca si sotul meu nu poate cu serviciul,deci o sa fim colege de suferinta,cand altii stau la soare, la plaja noi intram pe forum mai povestim una alta.
Tu nu ai parola si userul de la contul comun?

gravi 14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

Roxana(BABY R) nu a mai intrat nici ea de mult ai dreptate BRAMBU dar ea parca are nr de tel in lista de pe contul comun, poate o sunam sa vedem ce e cu ea, nu?Sper sa fie ok toate, poate au avut probleme si treaba si nu au mai avut timp sa intre.

gravi 14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Strigam catalogul:

ramonzca
emilyjeuly
firicel
(te-au dat gata gazdele cu mancarurile, de nu ai mai trecut pe-aici ?)
uratica
denisamiron
leonardo
beatrice
moniQQ
Carla
corina_kelly
Everything
VargaSilvia


Deci, fetele, mai dati un semn de viata!!

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

eu tot postam dincolo, citeam si postam, si capitolul nou era deja aici! daca nu l-a inchis adminul p-ala..

Iubirea mea Mufarin, bandit mic
... si iubirea a doua e pe drum


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

incerc sa reiau..
madyi, asa sunt si eu acum, maine fac 10 saptamani... am untrebat-o pe dr cand am fost la control, care-i fenomenul, ca in urma cu 3 zile mi se inchideau blugii, si atunci, nu! pe cantar nu aveam un gram in plus!
mi-a spus ca e normal, e chiar ca o balonare, din cauza excesului de progesteron datorat sarcinii, asa se intampla la unele femei...
la prima sarcina nu s-a vazut nimic pana dupa 4 luni, acum ma simt si eu ca un balon in burta..
anna-mama, rania si noi in zona, Sithonia, Gerakini... si noi mergem de vreo 4 ani aici, doar anul trecut am sarit si am fost in bulgaria...
carola si eu cam la fel, fara pofta prea multa de mancare... ma avant spre frigider, mi-e cam foame, si cand il deschid, nu mai am chef de nimic..
ma duc sa dorm putin, ca asa m-am invatat in concediul asta... cand incep serviciul, nu stiu cum naiba o sa rezist!

Iubirea mea Mufarin, bandit mic
... si iubirea a doua e pe drum


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

LIA pai eu ce sa mai zic cu kg, ca azi m-am pus pe cantar si m-am speriat, am 67 de kg, am luat 3 kg pana acum si deja aveam peste inainte sa raman gravida.
Si Branescu imi zice: vezi sa nu mai iei kg ca deja ai peste,mananci si tu salatele, iaurtele.Aoleo pai ce eu sunt om de salatele iaurtele doar, mie imi place sa mananc zdravan tata,paine, shaorma, pizza, coirbe etc.Dar numai bebe sa fie bine.

gravi 14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Luny, in ce perioada mergi in Grecia? Si noi am sarit anul trecut ca am fost intr-un mic tur de Europa cu copil de 1,5 ani dupa noi


de steluta norocoasa (09.02.2009) si 10+


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Si eu tre sa fac ceva cu mancarea...dimineata incerc sa mananc acasa, 1-2 felii de paine prajita cu unt, pateu etc.... Dar de la 10.30-18 stau la munca...ce sa mananc? Nu imi permit sa comand mancare..si sunt singura in magazin, deci nu pot lua pauza de masa, mananc printre picaturi, cand nu sunt clienti. Si mi-am pus niste felii de paine cu mine si un borcan de gen de capsuni. Ieri asa, azi asa. Imi mai cumpar pufuleti, ca sunt ieftini, si de mai bei si niste apa, se umfla in stomac si nu ti-e mai foame, zici ca ai mancat mamaliga . Si pe la 19 cand ajung acasa mananc..depinde ...acum am ciorba a la grec in frigider, dar cand nu am mancare facuta....imi prajesc rapid niste ochiuri, cu ceva slanina.... Is constienta ca nu mananc sanatos, dar asta e...cand o sa intru in concediu o sa fie altfel, pot manca normal, 3 mese pe zi, calde...dar pana atunci....

diana 10+ si mami de IANIS STEFAN 14 mai 2007

www.lumeadianei.blogspot.com" target="_blank">http://www.lumeadianei.blogspot.com

Buburuza
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

Unde gasesc si eu un doppler ca habar nu am, please???

Va invit la niste snitele de piu si niste fidea cu lapte, o bunatate.

gravi 14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Snitele de pui ar merge ...

diana - nu ai putea sa iti iei mancare gatita de-acasa intr-un recipient, ceva? Poate nu ciorba, da' un felul 2 ... am inteles ca nu ai pauza, da' cat mananci un sandwich ai putea manca si 2-3 linguri de ceva. Sau o salata de rosii cu ton, mozarella, o salata orientala, mancaruri de-astea reci. Zic eu ca tot e mai bun decat pufuletii.

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput