Bazar umanitar (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna,acum m-am intors de la posta am pus colete pentru:
-madyrizi
-Viovio
-oana_oana26
-Ioanna81
-EllaX

si e pregatit si cel pentru tomaca,astept doar semn sa-l pun la posta.
Multumesc ca ne sunteti alaturi

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Buna dimineata:)
Azi, mai spre seara, pun pachetele pentru Laura si ancadragoman.

Va doresc o saptaman usoara:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetyana spune:

am o intrebare...
a castigat cineva un parfum eclat man, era pt andrei.
stiu ca la si achitat, dar nu mai stiu persoana...
nu mai am nici pm-ul, si nu gasesc factura

daca citeste persoana care trebuie sa-i trimit parfumul, poate-mi da si mie un pm... si cu adresa.
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

salutare,
nu reusesc sa ma mobilizez, inca tusesc de ma doare capul si trezesc copiii noaptea si chiar simt cum imi haraie un plaman. Desi beau ceai cu cisterna si am luat si cate un paracetamol si vit C nu cedeaza deloc azi am gasit niste pastile naturiste , sper sa-si faca efectul pt ca nu mai am chef de minik
va pupacesc si va doresc o saptamana minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sweetyana

am o intrebare...
a castigat cineva un parfum eclat man, era pt andrei.
stiu ca la si achitat, dar nu mai stiu persoana...
nu mai am nici pm-ul, si nu gasesc factura

daca citeste persoana care trebuie sa-i trimit parfumul, poate-mi da si mie un pm... si cu adresa.
multumesc


Aceste este: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=24324&n=eclat-man ? De pooh pare a fi castigat



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Citat:
citat din mesajul lui sweetyana
am o intrebare... a castigat cineva un parfum eclat man, era pt andrei.stiu ca la si achitat, dar nu mai stiu persoana...nu mai am nici pm-ul, si nu gasesc facturadaca citeste persoana care trebuie sa-i trimit parfumul, poate-mi da si mie un pm... si cu adresa.multumesc
Aceste este: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=24324&n=eclat-man ? De pooh pare a fi castigat
Am marfa la bazar umanitar DC Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for me
Da,da,pe mine ma cautaAm luat legatura cu eaPooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=8" target="_blank"> VOTATI po.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetyana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui sweetyana

am o intrebare...
a castigat cineva un parfum eclat man, era pt andrei.
stiu ca la si achitat, dar nu mai stiu persoana...
nu mai am nici pm-ul, si nu gasesc factura

daca citeste persoana care trebuie sa-i trimit parfumul, poate-mi da si mie un pm... si cu adresa.
multumesc


Aceste este: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=24324&n=eclat-man ? De pooh pare a fi castigat



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



da laura, acesta este. am vb cu ea.
merci
sa sti ca n-am uitat de pachetul acela de care vb, dar n-am avut timp si nici cutie mai mare.
cand imi fac timp, te anunt cand il pun la posta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am primit azi pachetelul de la mikaeela. Sunt OK hainutele, insa am o mica nemultumire, mika, ai PM in legatura cu asta.

Le rog si eu pe vanzatoare sa verifice cu mare atentie starea produselor pe care le primesc/le au spre vanzare si sa scrie exact ce si cum. mika, mie mi-esti draga, dar tare as fi vrut sa fie cum ai spus tu.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

NOU - colectia de martie!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Daria-Nandini, haiosenii si dragalasenii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

buna,
am revenit cu impresii dupa ce am ridicat coletele:
- leditia, deocamdata mi-am spalat pacatele fata de sotz . ii vin tare bine tricourile. ai auzit, nerantula?
- mihaela77O - foarte frumoasa bluzita.

selene, nu mai stiu daca ti-am zis ca am primit coletul de la tine de mult . a fost tare incantat sotul de pulover. e deosebit si ii si vine . multumesc.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
PT. ANDREI SI ALTI COPII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Fetelor, imi cer scuze pt absenta, promit sa fac maine toate platite, am banii transferati in contul cu care ma dau pe net de 10 zile dar au avut probleme cu aplicatia de internet banking si pt ca am facut incercari prea multe mi-au blocat contul si abia azi mi-am ridicat personal de la banca noua parola.

Ana, am fost sa ma uit de Thomas inca din ziua in care ai zis, la amblele duty free-uri insa nu mai au. Au adus atunci la deschidere dar s-au dat greu si au renuntat. Imi pare tare rau...



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput