Intalnire surpriza Desprecopii in Bucuresti !!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Am printat si invitatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Vin si eu cu mandra mea, avem invitatiile in buzunar!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragilor - am primit muuulte cadouri pentru copii de la sponsori - si va asteptam cu drag!!!


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Venim si noi cu siguranta, deabia asteptam. Multumin alinuk. Am printat deja invitatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Venim si noi la petrecere daca mai sunt invitatii.Vom ajunge la ora 18 2 adulti si 2 copii.

Felicitari pentru initiativa si pentru eforturile depuse pentru acest eveniment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

Vrem si noi pe lista,multumim mult



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Desi mai mult va citesc decat scriu,si nu cunosc pe nimeni,mi-ar placea sa vin si eu cu baietelul meu de 4 ani...este ok?

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

va asteptam fetelor!
Daca se atinge limita de locuri vs spatiu o sa fiti anuntati.


am o intrebare la voi

e careva pasionat de fotografie??

si care ar putea sa imortalizeze mai profi asa, ceva instantanee... cu sanse mari de a intra in istorie?

sunt sigura ca multi dintre noi vor face fotografii...









Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Eu nu pot fi prezenta din pacate, dar vreau sa va urez din suflet distractie placuta si super petrecere!

Felicitari DC!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Prietenele din grupul mamicilor de dulcetzuri si papanashi de septembrie-octombrie 2007 au organizat in fiecare an o petrecere de aniversare a copiilor. Deja este o traditie si totdeauna aniversarea este asteptata cu nerabdare.
Este un lucru extraordinar ca acum se organizeaza o aniversare pentru intreaga comunitate DC. Sunt convinsa ca va fi minunat, este o ocazie ce nu trebuie ratata !
Vom veni si noi cu mare drag ( sper sa nu am surprize si sa fie fetele sanatoase ), am printat invitatia.

La multi ani, DC !



Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput