Intalnire surpriza Desprecopii in Bucuresti !!

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Rufus...nu ma mai ameninta cu data vitoare ... stii cum e..ai grija ce-i doresti


CisTeo
te rog sa-i spui lui Teo ca s-a gasit cadoul lui, ca se ratacise putin. Luam legatura saptamana viitoare si vedem cum ne intersectam sa primeasca copilul un cadou.





Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

Fetita mea s-a apucat acum de experimentele lui Leon ... ce ma faaaac ??
... incredibil cate detalii a retinut !! ... nu am alta alternativa decat sa o ajut !! imi da indicatii !
Sare in sus de bucurie ca i-a reusit experimentul ca balonul intepat ... nuuu s-a spaaaart !!!

... sa vedem ce ma mai asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

Sper ca mi-a iesit si experimentul cu pozele Multumesc kokiy


https://picasaweb.google.com/112947595520080188983/Jun12011#



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Felicitari pentru eveniment, si la mai mare.
Am participat si noi, fi-miu si-a pierdut rabdarea repede si m-a barait la cap sa plecam la un loc de joaca, insa fi-mea a fost incantata, a pictat cu doamna artist plastic si am luat-o de acolo in plansete.
Multumim pentru cadouri, a fost un gest foarte frumos, s-a simtit in tot ceea ce s-a intamplat acolo ca s-a pus suflet, si asta conteaza cel mai mult.
Felicitari!



_
Un sistem imunitar puternic pentru copilul tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Alinuk, multumim mult ca te gandesti la noi, dar e ok, Teo a trecut de moment, i-am explicat asa mai serios, ca la oameni mari si a inteles, asteapta sa mearga anul viitor la intalnirea cu printesa pe care a placut-o foooarte mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Eu am trait momentul de la distanta si din povestirile de aici. Felicitari Alinuk si tuturor celor care au organizat. felicitari Mirela si Florin pentru DC!
Pe vremuri obisnuiam sa ne intalnim, cred ca am cunoscut-o pe Tora inaintea lui Rufus, e un mare regret pentru mine ca am ratat intalnirea asta.

Am privit si cu mare mahnire unele critici, unele spuse frumos dar un anumit mesaj plin de critica proletara a fost absolut penibil. E penibil sa nu ai atata suflet si sa denigrezi munca si efortul altora d'aiurea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui manuelacrina

Fetita mea s-a apucat acum de experimentele lui Leon ... ce ma faaaac ??
... incredibil cate detalii a retinut !! ... nu am alta alternativa decat sa o ajut !! imi da indicatii !
Sare in sus de bucurie ca i-a reusit experimentul ca balonul intepat ... nuuu s-a spaaaart !!!

... sa vedem ce ma mai asteapta

Si Maria il punea pe Adi sa gaureasca un butoi de varza

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!


Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

sa v-o spun!

o vedeti pe doamna aceasta din stg imaginii??
(aici ne aflam in multravnitul loc de joaca de la COCOR, la care intrarea este gratuita si se pot face si party uri private)

https://picasaweb.google.com/103761393193733316086/PetrecereDesprecopii1Iunie?authkey=Gv1sRgCO6YrNyGnqWpSg#5613507528095840466


Alexandra
pe nume si nick!!!????

stia raspunsurile la toate intrebarileeeeeeeeee
credeti-ma ca unele erau grele... mi-a trebuit documentare pentru ele

data viitoare ii dam premiul dinainte, si o rog sa nu mai raspunda









Multumesc,Alina,dar nu a fost greu deloc,avand in vedere ca imi petrec ore bune in fiecare zi pe-aici,citindu-va.

Cu aceasta ocazie,vreau si eu sa multumesc,atat DC-ului,cat si fetelor organizatoare,si sponsorilor.
Noi am stat de la inceput pana la sfarsit,Cris a fost incantat de spectacol,de tort(atat il astepta de parca nu mai mancase in viata lui),de cadou,de tot...l-am luat acasa mai mult pe sus,plangand.
Iar eu ma mandresc acum cu premiile castigate,le voi purta cu placere.

Inca o data,multumesc,si felicitari,Alina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

si noi am fost
a fost dragut, aglomerat, cald, dar placut sa vad atatia pici fericiti! iar fetele care s-au ocupat de organizare, chiar au facut eforturi sa iasa totul bine, sunt convinsa ca a fost multa munca!
Felicitari si la multi ani, DC!
Mi-ar fi placut sa stam mai mult, insa Muful meu, de 3 ani, a obosit pe la 7,30 si am ratat tortul, pe care el il astepta, ca doar nu se poate party fara tort:)))... mare parte din experiemntele lui Leon nu le-a inteles si n-a avut rabdare, insa e destul de mic inca.. insa i-a placut mult sa picteze cu copiii la masuta amenajata pentru ei, sa tzopaie putin la momentele de dans si sa alerge baloanele galbene
si el dorea la locul de joaca, cu toti copiii... n-a fost sa fie, dar una peste alta, acasa s-a declarat incantat de 'petlecelea cu copii mutzi si baloane'
multumim pentru cadoul primit, a fost tare dragut si copilul incantat!

Iubirea mea Mufarin, bandit mic
... si iubirea a doua e pe drum [/url]


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Sa va spun ceva: avem in casa cartofi gauriti, v-amintiti experimentul lui Leon cu paiul astupat, nu?
Si urmeaza sa mai facem, avem lista.
Felicitari tuturor celor implicati si in special Alinuk-ei care chiar are talent de prezentatoare si organizatoare, ma bucur f. mult ca te-am cunoscut! Sunt convinsa ca au fost muuuulte emotii, muuuuulta munca si muuuuult suflet in spatele acestei intalniri. Efortul vostru merita absolut toate laudele!!!
Si sa nu uit de cadou, fiecare copilas prezent a plecat fericit cu o punga in brate!


Mergi la inceput