Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Intalnire surpriza Desprecopii in Bucuresti !!

(8 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 24
Roxi2003
Roxi2003

50 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna,
Sper sa ajungem si noi - am printat deja invitatia
Mai e valabila?
Multumesc
Mergi la inceput

membru veteran marius

18949 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Distractie placuta www.desprecopii.com Bucuresti din partea www.desprecopii.com Oradea!

www.romleas.ro/eu" target="_blank">Eu pur si simplu / www.romleas.ro/legi/juridic.html" target="_blank">Pagina legislativa
Mergi la inceput
andre_ea
andre_ea

4717 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiandre_ea Adauga semn de carte la raspuns Trimite andre_ea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

din pacate noi nu putem sa mai venim: rares e bolnav cobza, cu febra mare etc...dimineata a fost jale mare ca nu mai vine...imi era o mila de el

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi

www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Of, Bulinutza. Eu nu le spun copiilor despre un eveniment decat cand sunt sigura 100% ca putem ajunge. Azi abia la 12.30 i-am spus mamei sa-i pregateasca de petrecere.
Sanatate multa!

Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009

Delu Prichindelu'

Prichinduta

Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput
andre_ea
andre_ea

4717 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiandre_ea Adauga semn de carte la raspuns Trimite andre_ea un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani copiilor de toate varstele!

Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009

Delu Prichindelu'

Prichinduta

Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput

desprecopii

8061 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sa aveti o super petrecere si ne bucuram mult ca am reusit sa va mobilizam pentru a sarbatori copiii!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

Linkurile mele: www.supereva.ro" target="_blank"> Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook
Mergi la inceput
Cricor
Cricor

2049 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Cricor un Mesaj Privat  Reply with Quote
Scriu eu prima postare dupa petrecere...

A fost foarte frumos, copilului mei i-a placut tare mult si a fost foarte surprins de cadou "cum, dupa ce ca a fost o petrecere gratis am primit si cadou???"

Multumim mult, mult, mult!
Mergi la inceput

madau

7622 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui madau Adauga semn de carte la raspuns Trimite madau un Mesaj Privat  Reply with Quote
Super

Noi din pacate n-am mai ajuns, am terminat repetitia la balet foarte tarziu . Asteptam si alte impresii, poze, etc

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX

Mergi la inceput

anda141

4716 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui anda141 Adauga semn de carte la raspuns Trimite anda141 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si eu a doua postare !
A fost foarte frumos! Felitari Alinuk, te-ai descurcat foarte bine !! Multumim pentru organizare, cadouri si tot ce s-a intamplat ! Am avut chiar si tort !!
Mergi la inceput
gabitza2005
gabitza2005

928 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabitza2005 un Mesaj Privat  Reply with Quote

Felicitari organizatorilor. A fost o super petrecere. Mai multe impresii maine ca astazi suntem franti si trebuie sa ajungem cat mai repede in pat.

La anul poate ne strangem pe un stadion.

Sa nu uit : Nota 10 pentru Alinuk
Mergi la inceput

alina_satena

2396 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui alina_satena  Trimite mesaj yahoo luialina_satena Adauga semn de carte la raspuns Trimite alina_satena un Mesaj Privat  Reply with Quote
Foarte frumoasa petrecerea si tot ce s-a inyamplat,cadourile,organizarea tot.
Felicitari Alinuk si la mai multe petreceri.

http://alinahandmade.blogspot.com/
Mergi la inceput
Pag. din 24 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com