Mamici inimoase de Constanta***150***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Gabi pantru capitol nou si .
Alina sanatate! Nasoale durerile de dantura.
Crix.

Cat despre intalneala de sambata noi spunem pas, avem alt program facut de ceva timp.

Va doresc zi buna! Dupa-amiaza se anunta iar , deci sa aveti umbrele la voi.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata fetele... suna minunat cu intalneala... noi ar trebui sa mergem sambata la un botez dar nu stiu cu ce bani... inca ne gandim daca mergem doar cu plic la biserica sau ne ducem si la local... totusi dimineata la 10 nu cred sa coincida cu botezul in biserica...

Referitor la butelie.. stiam de mult.. au pus afise la blocuri, dar eu nu am incercat niciodata crezand ca o fi vre-un cost suplimentar... eu am acest nr de pe afisul lor 0241.50.70.70... daca nu mai e valabil sa nu aruncati cu rosii, da?

Eu am umblat ieri prin 10 farmacii.. mi-am luat magne b6 de romania si am cautat capsule hofigal cu ulei de levantica de am innebunit, dar nu am gasit... mi-au dat de la ultima farmacie alte capsule naturiste, dar nu retin numele ca vroiam sa caut pe net... si am luat ulei de levantica volatil si mi-am pus in lampita de aromoterapie, plus cele 2 pastile de mai sus, plus 100 ml de vin sange de taur... am adormit ca din pusca pe la 22.00... dar la 4.10 aveam ochii de broscoi oricum ma simt nitel mai odihnita ca ieri...

Vaz ca vremea incepe sa ne zambeasca... poate ne mai creste si noua moralul...

Dodo citit mp-ul Asteptam cu nerabdare...
Boti... fusta e imensa... am ramas cu fotele improvizate de noi... dar or sa mai fie ocazii sa ne folosim si de fusta de la tine curand... ca stii cum sunt doamnele... daca vad ca ai un costum frumos, la serbari baga copilul fix pe tema la care sa poti folosi costumul... Multumim mult de tot!

O zi buna va urez!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata doamnelor
ce vreme frumoasa acum, si e si mai caldut ca zilele trecute. sper ca prognoza cu ploaia sa nu se adevereasca!
Mada, uite aici foarte clar ce inseamna paypal-ul: http://en.wikipedia.org/wiki/Paypal este inventat de cei de la ebay specific pentru platile facute la ei, ca metoda sigura si asigurata impotriva fraudelor. a fost adoptata de multi altii.
noi sa stiti ca ne pregatim de plaja
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mneatza,

Rox, merg si eu cu voi la plaja, sa pot manca si eu putin din bulanele Evei

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

'neata...

fetele in legatura cu intalnirea,ce ziceti de duminica?
noi nu putem sambata,ca avem programata ziua de cosmetica,eu si andreea...nu putem amana,ca verisoara-mea,ne asteapta,plus ca e si ziua ei si trebuie sa mergem sigur
deci daca e duminica,sigur venim si noi!

va pup!ma duc sa-mi pregatesc gentuta de drum!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Georgi, am eu fusta populara, daca iti mai trebuie, e pt varsta de 6-7 ani. Am vrut sa-ti spun mai demult, cand ai intrebat, dar am uitat.

Roxa, multumesc pt informatii.

Alina, esti mai bine cu dantura?

Despre intalnire, nu stiu ce sa zic, in principiu eu am niste cursuri, atat duminica cat si sambata. Mai vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fiquelle


Alina, esti mai bine cu dantura?


MADALINA si leutii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)


Da, adik ma umflu incet si sigur.Cica asa trebuie, colecteaza puroiul

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Neatza fetele! Soare mult si inauntru si afara!
Cred ca trebuie sarbatorit acest capitol, sau mai bine spus faptul ca s-a ajuns la el...

Am trimis pisoiul la plimbare cu soacra, pacat sa ratez asa vreme. Dar tot avem probleme cu ochisorul de la curent, imi lacrimeaza ochii numai cand ma gandesc...

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

LA BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza
Alina,sanatate multa.
Eu am avut un abces acum ceva vreme,am luat si antibiotic,degeaba..pana nu m-am dus la un stomatolog sa-mi zica ce sa fac nu am reusit sa scap de dureri si neplaceri..Si ca sa vezi,mi-a trecut cu o apa de gura..ca antibioticul recomandat de el nu am apucat sa-l iau.

La intalneala din pacate nu pot veni,mai ales dim..iar weekendul e programat pt cumparaturi la mine,daca am cu cine lasa copilul evident..

O zi frumoasa tuturor.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ledi, eu am dureri la o masea pusa, o lucrare dentara de portelan, deci nu oricum , e clar ca undeva este o problema si probabil pe canal sua nu tolerez materialul din care este facut surubul/baza .
Vedem dupa tratamentul cu antibiotic ce este de facut.



Pe mine nu ma deranjeaza sa ne vedem si intr-o dupa amaiza, voi sa puteti/vreti.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput