Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

catalina, aici inca e 8 mai, asa ca sotului tau. cum ati petrecut?

rubia, nu esti singura aici, nici acum si nici pe viitor . e groaznic prin cate ati trecut si tu si CATALINA, dar finalul este unul fericit!! e tot ce conteaza, ca ati ridicat sus fruntea si ati mers mai departe

tu fete, nu ma mai invidiati ca am vreme frumoasa, ca eu va tot ademenesc in zona, dar sunteti greu de urnit . poate la anul




Isa mai 2011

delfinasul Hannah Isabela ianuarie-aprilie 2011(19.06.2010)

printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Isa si Vladut

Isa si delfinasii clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Me again:am completat datele mele ,data de nastere eraoricum scrisa.
Acum chiar ca ma retrag.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Rody merci, mai mie imi place Spania f mult asa ca urmatoarea excursie acolo o sa fie in zona ta promit.
Ma retrag ca maine dimineata merg sa hranim fluturasul(adica branula),acum seara mi-a plans de numa...off

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

rodyka = multumesc, mare petrecere nu a fost. Am iesit la un restaurant, pe la desert deja eram cu Anasasia prin masina sa suga putintel ca incepuse maraiala, am ajuns acasa si am dormit amandoua mai mult de 2 ore. Motiv pt. care bantui pe net la ora asta. Iar o sa adorm spre dimineata.
Aaaa, si azi a facut si Anastasia papa musafirilor. Cred ca de fericire ca in sfarsit plecam acasa :)).

O vestuta pentru David
Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Andrei Ioan (racusor)si Stefan Calin (ariana), 11 luni deja!!! multe inainte si fericite!! cat batem din palme si facem anul!

Victor (ilinca)! 10 luni!!

Matei Gabriel (creatza) si Adina Stefania (Lauri_ca)!! 9 luni!!



Isa mai 2011

delfinasul Hannah Isabela ianuarie-aprilie 2011(19.06.2010)

printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Isa si Vladut

Isa si delfinasii clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

Aaaa, si azi a facut si Anastasia papa musafirilor. Cred ca de fericire ca in sfarsit plecam acasa :)).

Catalina


felicitari!!

Isa a dormit foarte putin azi, o ora jumate (cand s-a trezit m-a vazut in dormitor si i-a sarit somnul, degeaba am iesit repede ca n-a mai adormit), asa ca presupun ca maine o sa doarma iar pana la amiaza, nu stiu daca sa sau sa , ca eu oricum la 8 tre sa ma trezesc... si nici de mancat nu s-a prea omorat (exceptie 300 g la amiaza, dar cina a fost doar de 100 de mamaliguta cu branza si iaurt (faina de malai fiarta in lapte si amestecata pe foc cu branza). si-a facut insa portia cu laptele! vedem maine ce pofte are.

noapte buna, delfinariu




Isa mai 2011

delfinasul Hannah Isabela ianuarie-aprilie 2011(19.06.2010)

printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Isa si Vladut

Isa si delfinasii clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

si eu in miez de noapte...motivul? binenteles ca ne supara dintisorii...

Catalina, Rubia, sunteti niste forte! Jos palaria!

Catalina, La multi ani fericiti sotului!

Tare mult ma bucur ca e mai bine Maria, mititica de ea.

Rody, legat de dieta, am gresit kg sotului, a slabit 4 kg in 6 zile, deci e ok pana acum.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Andrei Ioan (racusor)si Stefan Calin (ariana), 11 luni deja!!! multe inainte si fericite!! cat batem din palme si facem anul!

Victor (ilinca)! 10 luni!!

Matei Gabriel (creatza) si Adina Stefania (Lauri_ca)!! 9 luni!!



Isa mai 2011

delfinasul Hannah Isabela ianuarie-aprilie 2011(19.06.2010)

printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Isa si Vladut

Isa si delfinasii clujeni




La multe lunite si din partea noastra .


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

Paula, in clipul acela era o frantura mica din isteriile lui stefan. tusea acolo era fortata. el nu e racit.

asa cum preconizam, ceva nu e bine cu piti. dar nu stiu ce. de ieri mi-e cu febra...azi dupa 1 h de la nurofen avea 37,6..deci probabil vreun 38 o fi avut.
doarme numa la san..in rest plange..:(

rubia, scuze ca te-am facut sa rememorezi clipe grele din viata ta. eu n-am memoria cristinei..scuze inca o data. probabil tu ai mai zis, dar eu nu am retinut.

adica dc ma gandesc stiu ca avem o mamica care vrea sa faca inca un fiv, dar nu stiu care. poate tu..sau altcineva...

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

neata fetele!

dau cafeluta abia acum, desi de trezit ne-am trezit pe al vreo 6...asa cum preconizam...

rubia, of draga mea prin ce ai trecut si tu...nu inteleg de ce trebuie sa treaca femeile care vor copii prin astfel de experiente...iar cele care nu vor copii, ii fac pe banda rulanta si-i mai si arunca la gunoi sau ii omoara.... tinem pumnii sa vina si al doilea bebe atunci cand vei fi pregatita... ce are puiuta mica? bolnavioara? cred ca n-am prins mesajul...sanatate multa...

victo, e racit Mihaita? saracutul...sanatate si voua...

catalina, evident ca noi o incurajam pe cumnata-mea, suntem toti alaturi de ea si de frate-mio... cred ca o sa-i fac cont pe DC si o s-o pun sa intre sa citeasca experientele altor actuale mamici, care dupa multe experiente nereusite au ajuns sa aiba in sfarsit copii...cu siguranta va vedea ca se paote...si ca nu e singura in astfel de situatie...

ma bucur ca Maria e bine...si ca papa....doamne ajuta...sanatate multa micutei...

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput