Strugurasi de Sept-Oct 2011 (!!!!! 50 !!!!!)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Hei Sei, trompita mea dreapta este transformata in hodrosalpinx, este lunga, lunga are 16 cm si lipita de apendic, este nefunctionala.De asta zic eu de stanga care in urma operatiei s-a desfundat si am ramas imediat dar ea se infunda la loc.Asa am citit eu pe net.Iar sotul, sotul este aproape de azo.Eu de asta zic ca a fost o minune de la Dumnezeu si cine stie daca va veni si a doua




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

copilu meu a inceput sa loveasca zdravan
deja se simte bine de tot la mana
si nici nu mai fuge cand pun mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Simpatica nepoata ta, seidana




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

rach solutii sunt , ca FIV de ex.
nu zice nu , ca nu se stie niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

JadeJador iti multumesc pentru parola

Am incercat sa intru dar din pacate nu reusesc ,se deschide o pagina cu:
There is a problem with this website's security certificate.


The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.
We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

Stiti cumva ce ar trebui sa fac ?De descarcat l-am descarcat in calc.

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Cand ma mai linistisem si eu am ajuns iar la urgente... de data asta cu sangerari maro. Nu mult, pete ...
am stat toata noaptea la spital, mare lucru nu mi-au facut. Au ascultat inima la bebe si ii batea. Mi-au zis ca e posibil sa fie de la hematom, dar ala mi se dusese si n-am mai sangerat de o luna ...
Control pe masa, col inchis.
Fara eco fiindca au zis ca nu e cazul. Mi -a atras atentia dr sa nu mai fac eco fiindca am exagerat pana acum. A zis s-o fac pe cea de 20 sapt si gata. Ca nu se stie daca fac rau cu atatea.

Sunt suparata ...

Azi dim am fost la GP pentru gat si a ascultat si inimioara. Era normala.

Mi-a venit dry testul si e de bine. Risc scazut peste tot.

Cam atat. Sper sa nu pic iar in panica. Nu o sa citesc pe net prostii.

18+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

rach solutii sunt , ca FIV de ex.
nu zice nu , ca nu se stie niciodata


Da jade stiu ca si acum ne pregateam de FIV dar avenit Si abia il convinsesem pe sot sa facem procedura.

Acum daca totul o sa fie bine si bebelina o sa vina pe lume, la al doilea copil clar nu o sa mai fie de acord cu FIV.Mai ales ca o sa avem si rate de platit.


Jade, noi sa fim sanatosi si bebeii la fel, in rest v-om vedea.




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

Cand ma mai linistisem si eu am ajuns iar la urgente... de data asta cu sangerari maro. Nu mult, pete ...
am stat toata noaptea la spital, mare lucru nu mi-au facut. Au ascultat inima la bebe si ii batea. Mi-au zis ca e posibil sa fie de la hematom, dar ala mi se dusese si n-am mai sangerat de o luna ...
Control pe masa, col inchis.
Fara eco fiindca au zis ca nu e cazul. Mi -a atras atentia dr sa nu mai fac eco fiindca am exagerat pana acum. A zis s-o fac pe cea de 20 sapt si gata. Ca nu se stie daca fac rau cu atatea.

Sunt suparata ...

Azi dim am fost la Go pentru gat si a ascultat si inimioara. Era normala.

Mi-a venit dry testul si e de bine. Risc scazut peste tot.

Cam atat. Sper sa nu pic iar in panica. Nu o sa citesc pe net prostii.

18+ cu

zebraroz.ro


May, imi pare sincer rau . bebelusa este bine si asta-i important Si acum, mai sangerezi?




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

stati asa, ca eu refuz sa ma gandesc serios la nume pana la morfo. parca vad eu cum putza se transforma in pasa
nu ca mi-ar parea rau .. ca eu am tot visat tititza

peste 2 sapt dezbatem!

seidana ... ce haioasa aia mica. a mea e dragutza si ma menajeaza. daca ta-su face misto si spune ca "nu avem loc ca e mami grasa" sau chestii de genul asta, fii-mea sare ca arsa "ba nu! tu esti gras! tu esti de vina! mami e slabutza!" .... si zau ca nu sunt

mami de Annelies (30.06.2005) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

may vb cu Uschi !
e posibil sa fie de la aspenter
hai , nu te panica , ca tu esti o curajoasa

Mergi la inceput