Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

ram0nica, aly_k, felicitari, sa va fie de bine. Sa aveti sarcini usoare si copii frumosi si sanatosi.
Suntem cu ochii pe voi.


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Felicitari pentru vestea cea mare !

Sarcina frumoasa, nastere usoara si odisee cu mult noroc!!!

Anul trecut treceam prin ce treceti voi acum. Daca aveti nevoie de sfaturi ne gasiti, pe noi, mame de buburuze ian-feb2011, la 365 de zile din viata unei comori!



Mandra mamica de printesa filigran Sara Maria - 21.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

FELICITARI pentru cele doua liniute!
Sarcini usoare si bebei sanatosi!
Eu am o bubuzuza de februarie 2011 si amandoua suntem alaturi de voi cu toata inima.

Alina, mamica super fericita de Anais Maria.

"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Felicitari!

Sa aveti sarcini usoare,la sfarsitul acestei perioasa minunate,sa va tineti in brate pruncii sanatosi..sa fiti fericiti si implinitii!





Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Felicitari! Sa avetii sarcini usoare si la termen si in primul rand bebei sanatosi. Odiseea ian-feb 2011 e alaturi de voi ...Daca aveti vreo problema puteti intra oricand sa ne intrebati.

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ram0nica spune:

Wow, cate felicitari !!!
Tuturor va multumim din suflet pt incurajari si pt toate urarile frumoase !
Cand ne-mpotmolim, stim deci unde sa va gasim!

Bine-ai venit! ALY_K
N-am fost inca la eco pt ca de abia de 2 zile am 2 liniute pe test. Abia maine ma poate primi medicul. Desi la eco abdominala cred ca e un pic cam devreme sa se vada ceva. Poate mai degraba la cea transvag...
_
Mami de "Vadut-Gabiel -- cel mai mare iepuras" (13.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neataaaa
sa fie cu noroc si sarcini usoare, copilasi sanatosi si la termen
a fost cea mai asteptata odisee pt mine
sper sa ajungeti cu bine la sfarsitul ei si sa va vedeti minunile in brate
pupi

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Neata

Si eu cat am asteptat odiseea asta.
Sa va dea Dumnezeu sarcini cat mai usoare si copii sanatosi la sfarsitul lor, ca asta e cel mai important. Sa aveti grija de voi, sa nu va stresati si sa ramaneti cat mai optimiste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_k spune:

buna,multumim pt urari si ca sunte-ti alaturi de noidin pacate eu doar saptamana asta mi-am gasit un ginecolog si ma poate vedea doar saptamna viitoare,cele 2 linite or venit ca o surpriza pt mine,in adancu sufletului imi doream un copil,dar imi era frica sa spun cu voce tare,pt ca inca nu sunt casatorita cu logondnicu meu,in agust ne-am programat nunta,iar bebele o vrut sa vina mai repede si inca sunt la facultate,deci nu lucrez.Dar sunt foarte bucuroasa pt ca deja imi iubesc puiutul din burtica si de abia astept sa trec cu bine de astea 9 luni de sarcina si sa il tin in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

ioi ce a trecut timpul...va doresc o calatorie minunata, aceste 9 luni sa fie cele mai frumoase iar la final sa va intalniti sanatoase bulgarasii

-----------------------------------------
Dragos Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput