Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (427)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Buna dimineata doamnelor, va doresc o zi minunata!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yaia
dar stau iar acasa 3 zile cu Alexia, iar otita! Joi seara am dat ultima doza din antibioticul de lunga durata. Azi deja pe unul mai puternic!


Of mai Yaia, numai in pielea voastra sa nu fii!

Sanatate!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neata. Azi nu voi fi prea zburdalnica pe forum pentru ca am o zi aglomerata la birou. Si aceeasi lipsa de chef de orice.

Ali, de fapt m-au dat gata niste migrene uratele, copiii au fost cuminti, iar gratarele excelente, mai ales ca nu le-am facut eu.

Yaia, sanatate multa copiilor. Imi pare rau ca nu scapati de probleme, dar asta e sezonul.

Cumatra, mi-am imaginat eu ca e ceva in genul robotului, nu ca de ala as avea, dar m-ati ametit cand ati vorbit de facut suc si de device-uri care se ataseaza. Bravo pentru initiativa sportiva, mult succes. Hai ca ma pun si eu pe treaba.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Roxana.. te astept sa ne mai unim din cand in cand singuratatile

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buna dimineata, haideti la cafea !


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Neata si de la noi! Of cand aud de boli ma apuca plansul...azi de dimneata tuseau niste copii pe acolo de mama focului

Luiza, cum mai sunteti? Sper

Erina, ce fac frumosii? Cand mai updatezi niste poze? Tu tot asa albinuta harnica?

Yaia, of, oare de ce va chinuie otita aia? Ati ajuns la un ORL-ist bun?

Adi, fix asa si la noi cu surorile, se joaca deja, dar Sara o si sacaie mult pe Sofi, mereu o trage, o bruscheaza, dar evident, DIN DRAGOSTE, asa ca e iertata

Bernix, incredibila Ana, auzi la ea sa se tunda singura da\ stiu ca are personalitate fata asta, vai de barbatul ce ii va fi alaturi, mult succes cu gradi, sa fie bine de data asta, iar tu sa vii mai des aici ca ne lipsesti

Roxana, cat imi place tonusul tau, cred ca vine din portiile de oxigen de prin alte parti

Carpatina, buna dimineata si tie

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Neatza si de la noi! Suntem bine toti, nu prea avem ce sa spunem deci am trecut doar sa salutam!

Yaia sanatate multa multa va dorim!

Crishtina cu Robert , Nicole &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Yaia, offf, sanatate Alexiei ! Tare greu pt tine, dar nici nu vreau sa ma gandesc cat de greu ii este ei, mititica, ca otita asta e dureroasa, mi se rupea inima de mila Mariei cand o apucau durerile si ma ruga sa-i aduc 'comprese' cu sare calda si sa-i pun pe ureche . Tin pumnii sa dea rezultat noul antibiotic si sa scapati definitiv de probleme .
Bine macar ca a fost frumoasa vacanta si v-ati simtit excelent. Imi pare rau ca v-am ratat tura asta, am primit mesajul tau, dar eram cu amandoua acasa, Irina era plina de muci, Maria nici ea refacuta pe deplin... Asa ca promitem sa fim in forma in iunie si sa stam atunci la o sueta. De-abia astept !
Aaaa, mult succes cu dieta, kg in plus cred ca-s razbunarea mielului

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Roxana.. te astept sa ne mai unim din cand in cand singuratatile

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


Curand voi avea ceva mai multa disponibilitate de conversatii tarzii. La mail am raspuns acum, ieri seara am vazut dupa ce plecasem si imi era greu sa scriu de pe telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabriela77
Roxana, cat imi place tonusul tau, cred ca vine din portiile de oxigen de prin alte parti



Ei ash, vine din lipsa de chef de munca!

Dar acum chiar trebuie sa prestez.



Mergi la inceput