Nou stil de viata (305)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Gusta... m-a coplesit durerea ta. O imbratisare stransa de la mine si ... nu uita, de la Dumnezeu iti va veni alinarea, doar ca trebuie timp... mult timp...

..............................................................................................
Donna, mamica lui Tudor-Gabriel (04.10.2010)


Sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare! http://viatacudba.blogspot.com/
Puteti ajuta donand sau cumparand de la Bazarul umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Marilena si eu te imbratisez cu mult drag. Mi-ai rascolit niste amintiri de mult "ingropate". E greu, insa viata merge inainte si trebuie sa fim puternici pentru copii nostri si pentru cei care sunt inca alaturi de noi. Ai mare grija de mama ta. Ce face Mara? Se pregateste pentru ziua ei?

Delia plimbare placuta ...

Donna tu cum mai esti?

Tzuni ce program ai in weekend?

Violeta asteptam pozele.

Mik ce bunatati ai mai facut?
Weekend placut tuturor in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata!

Khristin, nu e invatamant era vorba ! Cealalta varianta...

Gusta, imi pare rau pentru tot ce s-a intamplat! Iti trimit un gand bun!

Zuzilici, in we stam in casa ca-i frig si mai si ploua din cand in cand... Meri cu camera ei, desene animate, jucarii... Eu cu cititul, ma uit la filme, scriu, fac planuri pt saptamana care vine...

Delidana

Acum ma uit la The last Mimsy.



www.youtube.com/watch?v=xiIm0elzalI&feature=related" target="_blank">THAT's ME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Pup intii fetele care au revenit sa le spun ca mi-a fost dor de ele.

Eu am avut vreme proasta, atit cit am fost la plimbare, la muzee, la shopping.
N-am facut nimic si am mincat cit un purcel, in plus nu am refuzt niciodata un paharel de vin. deci am 2 kg in plus. (vreau bice, se poate ?)
De miine ma duc la job si-mi bag mintile in cap.

va pup in grup, frumuseti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare! am ajuns acasa acum o saptamana dar din cauza de rufe murdare, curatenie, calcat...nu am ajuns la comp!
Multumesc mult de urari, atat pt noi cat si pt sorela. A fost o nunta ft faina, ea a fost asa de frumoasa, fericita, si el la fel, nu isi dezlipea ochii de la ea! dar a trecut asa de repede...
Poze am cateva ce am facut noi, cele de la fotograf nu le-am primit inca fiindca ei sunt plecati acum in calatoria de nunta, insa eu sunt pe laptoop acum si aici nu am niciuna.
Gabi la multi ani si pt Mara si pt Furnicel, sa creasca mari si sanatosi.
Tzuni bine ai revenit, ce frumoasa e Meri!
Marilena te imbratisez cu drag.

va pup pe toate, trebuie sa inchei din cauza de copii care nu vor sa doarma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua.

Nu am vrut sa supar pe nimeni cu ce am spus.Durerea o sa fie acolo pentru inca mult timp.

La multi ani la toti cei care si-au serbat ziua.

Zuzi ,Mara creste si eu ma minunez cate prostii poate scoate.Si mi-a fost testata la alergii si e alergica si acuma ne luptam cu asta.Ziua ei o sa fie ceva mic ca nu am putere si imi pare rau dar poate imi mai revin.

Tzuni imi era dor de tine.

Mik nu cred ca esti grasa.

Bine ca nu e azi zi de raport ca sa mai redresez situatia.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Buna ziua.

Nu am vrut sa supar pe nimeni cu ce am spus.Durerea o sa fie acolo pentru inca mult timp.

La multi ani la toti cei care si-au serbat ziua.

Zuzi ,Mara creste si eu ma minunez cate prostii poate scoate.Si mi-a fost testata la alergii si e alergica si acuma ne luptam cu asta.Ziua ei o sa fie ceva mic ca nu am putere si imi pare rau dar poate imi mai revin.

Tzuni imi era dor de tine.

Mik nu cred ca esti grasa.

Bine ca nu e azi zi de raport ca sa mai redresez situatia.



Marilena si Mara Augusta



Gusta,
Da' ce bine e ca nu e zi de raport ! nu indraznesc sa va scriu...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Hai ca usor, usor, ne-adunam dinou in vechea formatie!

Gusta, important e ca Mara sa fie sanatoasa si sa se distreze de ziua ei. Poti s-o petreci doar tu cu ea undeva unde ea se v-a distra.

Tzuni bafta! Cand termini si-ti iei toate diplomele te-astept pe la mine sa faci practica.

Delia, Khristin cum stati cu sportul? Eu tare m-am puturosit.

Mik subscriu!

Donna poate cand incepe Tudor sa mearga o sa fie mai obosit si-o sa doarma mai bine si mai mult.

Claudia ma bucur c-a iesit frumos si-astept pozicile.

Violeta pe unde esti? E crazy la servici?? Si la mie e la fel. Te si te-asteptam la o .

Gabi tu cum mai esti? Ti-au plecat musafiri?

O zi superba tuturor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare dragelor,

Gusta, imi pare tare rau. Sint alaturi de tine. Trebuie sa mergi inainte, stiu ca poti.

Zuzi, nu stau nici eu foarte bine cu sportul ca sint cu rusii in vizita dar de saptamina viitoare sper sa-mi revin.

Tzuni, ne pregatim de party da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna seara, doamne frumoase!

Am disparut ca magaru' in ceata, dar cer sa mi se motiveze absentele. Acum sunt intr-o delegatie care trebuia sa fie de 2 saptamani, s-a lungit la 3. Trebuie sa fac saptamana viitoare si un set de analize sa vaz cum mai stau cu toate cele.

Zuzi, , nu vreau in lista ca io nu vreau sa slabesc.

Gusta, o imbratisare mare de la mine!

Donna, cum mai esti? Imi pare bine daca ce ti-am scris ti-a fost de ajutor, chiar si ff putin . Stiu ca e important acum sa ai grija de tine ca sa poti avea grija de bebe.

Mik-ule, sa va fie de bine vacanta!

Delia, hemoglobina mica inseamna anemie, dar la mine (desi a fost rau) n-a fost nici pe departe asa ca la Sabinel. Chiar, mi-e dor de Sabina, daca ne citeste o pup tare-tare.

Acum ma duc sa mai muncesc putin pe plantatie. Va pup pe toate,

Daniela

Mergi la inceput