Strugurasi de Sept-Oct 2011 (43)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Aruncati si la mine o reteta de prajitura cu ciocolata, fac prajitura rafaelo si vreau sa compensez cu ciocolata nu stiu ce reteta sa folosesc

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Ei Seidana....Seidana.....daca nu misca de ce nu misca.....daca misca de ce misca...Lasa fetita in pace ca face ce frea ea

Apropo de miscari...aseara am privit meciul Barselona-Real Madrid, si am trait niste emotiiiiiiiiiii, si bebelina bisca si ea continu si eu mai dam pe un alt program sa ma linistesc si se linistea si ea Mititica...


Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Seidana, eu dac o prajitura Boema.Daca vrei cu ciocolata ca ea este ffffffffffff gretoasa.Reteta am mai postat-o dar o caut.


Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Ei Seidana....Seidana.....daca nu misca de ce nu misca.....daca misca de ce misca...Lasa fetita in pace ca face ce frea ea

Apropo de miscari...aseara am privit meciul Barselona-Real Madrid, si am trait niste emotiiiiiiiiiii, si bebelina bisca si ea continu si eu mai dam pe un alt program sa ma linistesc si se linistea si ea Mititica...


Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!







mai totul cu masura.. dar vb alui meu din 2 isterici poa sa iasa altceva decat o mica isterica?
Pai ii transmiteai si ei emotiile.. asa ma gandeam si eu ieri ca am obosit-o .. eu am febra musulara... o fi facut si ea ceva carcei ieri..

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Multumesc fetelor pt sfaturi, am sa vad cum evolueaza lucrurile. Dimineata erau durerile insuportabile,acum s-au mai ameliorat...

Am citit acum din urma ce ati mai scris. In ce priveste carucioarele si scoicile sunt in plop - eu ma gandeam sa nu iau carucior de loc si sa iau cum ziceati si voi ori un sling ori un wrap elastic. Inca nu m-am hotarat. In privinta lui Tica si a lui Tache ........... la noi treaba a fost bunicica pana acum n-am avut interdictii nici dureri dar e drept ca nu mai e cheful de odata si nici disponibilitatea la acrobatii. decat deloc, o data la 2 saptamani zic eu ca e bun si pt mami si pt tati. nu stiu cum vor sta lucrurile cand o creste burtoiul mare. :)

Lori 21+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Lali ai fost f simpatica cu adormitul.

Lori 21+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Rach nu vreau boema, multumesc.. e specialitatea lu soacra si nu as ndrazni sa ma pun cu ea...

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Neatza burtici

Seidana, solutia cea mai simpla pentru o praji cu ciocolata e un blat din cate oua vrei, si o crema din margarina amestecata cu nutella/finetti. Poti face rulada sau tort sau prajitura asa.


15+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Neatza fetele
DEIDANA, dupa ce am citit de bebelina ca de data asta misca pres tare, cand sa iti scriu, vad ca Racheel mi-a laut-o inainte cu aceleasi cuvinte..off Doamne,cand e ca de ce e,cand nu e ....mai Sei, multa bataitza...
Mie mi se pare prea devreme sa pelc la cumparaturi pt bebe, sau sa ma interesez de carucioare..sis titi de ce,ca sutn si io paranoica...pt ca vreau sa fiu sigura ca totul o sa fie bine,sic a bebe va veni intradevar, impuscati-ma, dar mie inca mi-e frica:(

Si cu discutiile astea erotice asa de dimineatza,cu vise...,eu nu am avut interdictie, la noi e invers..si el ma enrveaza ..ca cica are o jena, ar eimpresia c aloveste in bebe

Zubi, mami20+
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Neata burtici.
Eu sunt cu invatatul, seviciul.Ptr pregatirile de pasti ii las pe altii(nasa, mama. matusa).
Eu ieri cautau carucior 3 in 1, dar dupa ce ati scris o sa citesc despre cele 2 in 1.Poate asa sunt si mai ieftine.
Va pup.

20+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput