Bebelusi de Sept-Oct '10 A venit primavara!!(60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pop_adelina spune:

mai e cineva pe aici???? ati mai auzit careva de lapte de mama rozaliu? azi m-a durut d tare sanul stang si crezand ca o fi vreun canal infundat am dat sa ma mulg si cand s-a adunat mai mult laptic avea o nuanta rozalie! nu am gasit absolut nimic despre asta pe net!

mamy de Darius-Gabriel (27.10.2010)
POZE BEBE DARIUS
Povestea unei minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Poate te ajuta http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=95007

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pop_adelina spune:

mersi Anca, intre timp gasisem si eu topicul, m-am mai linistit putin! dar tot nu-mi explic de la ce poate fi! sper doar sa-mi treaca! parca totusi nu i-as da lui Darius sa pape din el pana trece! in ultimele zile ma cam musca rau de san dar ma gandesc ca s-ar fi produs ceva rana la exterior, nu in interior! offff, sper sa treaca odata!

mamy de Darius-Gabriel (27.10.2010)
POZE BEBE DARIUS
Povestea unei minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns idalis spune:

multumesc fetelor pt raspunsuri.
Azi am fost plecata cu bb din oras. Am vrut sa vedem cum reactioneaza bb la drum putin mai lung si am mers la niste prieteni la 100 km. S-a comportat ok, adica a dormit
O noapte linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata!
Haideti repede la cafea si o ciocolatica Kinder
LA MULTI ANI FRUMOSI CA FLORILE! EMMA(de Mari Paun)!!!
LA MULTI ANI tuturor mamicilor, sotilor, parintilor, bunicilor, matusilor mamicilor si toturor celor ce poarta nume de flori!!!

O zi excelenta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Buna dimineata!

tuturor florilor din viata noastra.
hai la cafeluta si cate o ciocolata mica.


Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

ALEXANDRU, ALBERT CIPRIAN si MARIA, sa cresteti mari, sanatosi si plini de voiosie! LA MULTI ANI!!!
LA MULTI ANI! si pentru mamica DIDADI (daca ne mai citesti, iti trimitem un mare si iti uram multa sanatate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Neatza!
Multumim pentru cafelutze eu sarurez acum una
LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR!!!
LA MULTE LUNITZE, SARBATORITILOR!
Noi avem zi de vizite si plimbare azi, asa ca nu stiu daca mai apuc sa intru. Va pup si va doresc o zi buna!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/QlYZoC?authkey=Gv1sRgCKrt0LG1l43ntAE#5594188220889091474

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Buna dimineata!!!
La multi ani sarbatoritilor de astazi, fie ca mai adauga o lunita, fie ca sunt niste flori cu nume de flori sau isi serbeaza inca un an de viata

Donna, asa am descris si eu pisoiul acum cateva zile, de inghitit inghite, dar e o aventura sa ii bag lingurita in gurita. Totusi de doua zile papa mai ok. Am schimbat locul, am dus-o in bucatarie si nu in camera si i-am dat sa manance si a fost mult mai bine . Azi a stranutat si a scos ceva mucusori, sper sa se rezolve cu nasucul, azi ni se termina tratamentul. Dar eu sunt tot mai racita, daca o imbolnavesc iar?

Ma oftic ca nu i-am zis taticului sa cumpere peste si as fi vrut sa fac la gratar, asa ca trebuie sa astept pana dupa amiaza cand vine, bun si atunci

Va si va urez o zi minunata. Daca azi e frumos cica asa va fi si de Pasti, ce bine ar fi sa avem o zi plina de soare.

Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)

https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Neata!

Am picat si eu din pat Baietii mei cei matinali s-au mutat pe canapeaua din bucatarie (asta-i camera noastra de zi, nimeni nu ne poate scoate de acolo) si m-au lasat sa dorm pana acum... in plus, am gasit si o cafea calda pe birou

La multi ani tuturor celor care poarta nume de flori!

La multi ani bomboana EMA, sa dea Domnul sa-ti bucuri mamica cu mult asteptatele cuvinte si poezii! La multi ani Viorel, sot de Mari!

La multi ani, DIDADI! te asteptam mai des pe la noi!

La multe lunite fericite si anisori cu sanatate pentru Alexandru, Maria si Albert!!!
MAGDYI, mai treci pe la noi!
HADRIANAE, unde esti? n-ai mai scris de ceva timp...
TANAMERA, te asteptam sa ne spui ce mai face printul tau!



..............................................................................................
Donna, mamica lui Tudor-Gabriel (04.10.2010)


Sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare! http://viatacudba.blogspot.com/
Puteti ajuta donand sau cumparand de la Bazarul umanitar

Mergi la inceput