Mamici inimoase de Constanta* * *148* * *

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Ce matinala esti Camelia!! Iar s-a trezit Teo cu noaptea in cap?

In sfarsit un pic de soare...
Mada, Felicitari pentru reusita copiilor! La fel si Mirunei!

Aseara am tras o frica cu Ana, a varsat la bunici, se pare ca a fost o indigestie.... uite asa ma supar eu pe batrani, ca nu asculta, de multe ori fac numai ce cred ei in privinta copiilor.

Azi avem prg incarcat, fug! Sa avem o zi fara vant si ploaie...incerc sa ma multumesc cu putin

all


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Buna dimineata,
Eu nu am mai avut timp sa intru pt ca ma apucasem sa fac curatenie sapt asta si am observat ca holul era murdar rau fiecare perete cu petele lui si am pus-o de varuit si cum la noi blocul are tencuiala cu nisip de mare si fara ciment cade de fiecare data cand vrei sa repari ceva cade mult mai mult deja jumatate de hol este reparat mai avem jumatate pt data viitoare cand om varui ca deja nu mai puteam am zis ca vine pastele si noi tot mai varuim asa ca astazi varuim,dar am praf peste tot desi am inchis usile dar stiti cum e cu gleturile astea slefuite.offfffffffffff si maine e ziua sotului si nu cred ca stam acasa pt ca nu am cand sa sterg totul de praf.Va pupam si un week end superb ca se pare ca se incalzeste sau asa vad eu pe geam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
o sambata perfecta si spor in toate va doresc..

hunii sunt ok...Isabella mai e putin mucoasa ,dar nesemnificativ......Bogdi se uita la desene si ma intreaba cand ajungen in Ct...din motiv de Mc ...viseaza ei

In rest am mancarea pe foc,D e la servici...
Multumim lui Dumnezeu pentru tot,asa cum sunt ele!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Neatza, fetele!
Ma alatur cu un ceai si un pisoi terorist obosit care inca doarme, pe motiv ca la 4 dimineata avea chef de vorba si de ras la noi...
Ieri ne-am chinuit toata ziua sa-l adormim, dar el nu si nu, cu ochi mari beliti pe pereti si se hlizea la noi...pana dup-amiaza cand a adormit si nu s-a mai sculat decat aseara sa manance. Asa ca la 4 era vesel...
Urmeaza sa se scoale si sa faca iar pe teroristul pana pregatim lapticul.

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Cercei - liciteaza pt. Bibi
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=21881
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=22035

Cercei - liciteaza pentru David http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=21882

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Diana, ia soatza de toarta si plecati oriunde! Sa traiasca sotiorul! Lasa praful, ca-l aduni pana la Paste! Si eu am 3 ferestre fara perdele, tot sper ca voi termina curatenia....sau ma termina ea pe mine

Gata mancarea si la noi, azi ducem d-ra mare la o petrecere copil, apoi maine mergem la un motzat mic....agenda incarcata

Cristina- pisoi, intre puiul tau si finul meu e o sapt diferenta...vreau sa-ti spun ca finul meu are gingia ff inflamata, a zis tanti doctora ca e posibil sa apara primul dintisor. Tot asa, o temperatura un pic crescuta, revenea la 3-4 zile, maraiala, saliva. Nu cumva va pregatiti si voi de dinti?


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Dinti la 2 luni? Spre ce ne indreptam?

Noi am avut putina febra ieri, de la vaccin, dar ne-a trecut cu paracetamol.

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Cercei - liciteaza pt. Bibi
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=21881
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=22035

Cercei - liciteaza pentru David http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=21882

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Citat:
M-am interesat si eu ca nu intelegeam care e faza. Si am aflat pana la urma. Ca sa se acorde reducerea, trebuie sa fie destule persoane care cumpara produsul sau serviciul respectiv, altfel nu se activeaza oferta. Daca nu sunt destui, se anuleaza. Presupun ca fiecare firma care ofera ceva impune un anumit numar de cumparatori ca sa activeze, deci un fel de discount de grup.
Am vazut oferte din urma, deja inchise, si m-am ofticat rau. Au avut 10 sedinte de electrostimulare la 95 lei,


Am luat si eu abonamentul acesta, am facut 4 sedinte si am renuntat. Salonul lasa de dorit. Va dau detalii pe pm daca doriti.

Pisoi, eu nu m-as baga la sarit / dansat energic la doar 2 luni de la cezariana. Zona nu este inca vindecata complet la interior (muschi, uter)

Vladis, felicitari fetei tale!

Miha, ma bucur de vestea cea buna!

Spor la curatenie fetelor care-s harnicute azi. De mancare ce maifaceti? Dati si voi o idee...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna seara fetelor!
Crixia, pentru capitol nou!
gata,am terminat cu petrecerile si vizitele.
Astept concediul. abia astept sa plec,sa ne mai relaxam un pic!
dar mai avem ceva pana la concediul mult asteptat.
De mancare,si eu sunt in pana de idei. am trecut-o pe alexia pe regim,ca s-a rotunjit un pic.asa ca.....gratar,salate,legume si fructe. cu ocazia asta reiau si eu regimul.
va doresc un sfarsit de saptamana frumos si cald!
LA MULTI ANI celor care poarta nume de flori!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">DOMNISOARA MEA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Bettyk, chiar sunt frumoase rochitele Alexiei! Mai, e ok copila, zic eu, vad ca are mainile si picioarele slabe, lungi.Oricum, tu stii mai bine...

Papa bun...supa cu galuste de cous-cous; ghiveci de legume.
Cine imi spune cum se gateste lintea? am vazut si rosie si verde, care e diferenta?


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Crixia ,mc! e ok,dar nu prea . are depus acolo la burtica si mai sus.... trebe putin regim. si lasa ca de cand am bagat-o pe gratare cu salate,ia sa vezi ce papa domnisoara legume,ea care inainte era anti legume. nu punea gura deloc pe ele. acum nu are incotro. scoase painea,cerealele,etc. o mai rasfat asa la sf de sapt o clatita,o inghetata,ca deh e copil,dar cu masura.

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">DOMNISOARA MEA!

Mergi la inceput