Bebelusi de Sept-Oct '10 A venit primavara!!(59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

am pus niste cartofi la fiert... asa ca va invit mai tarziu la o salata orientala de primavara cu ceapa verde, ridichi, salata, oua

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Anca ce bine suna ce spui tu acolo!!!!!!!!!!!!!
Eveline alta denumire nu mai are planta aia? ca acu m-ai facut curioasa!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

e "mancarea" favorita a sotului meu, asa ca se face repede si primesc si pupici dulci dupa!

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Am scris gresit...hasmatuchi...t-ul e se citeste tz

http://www.bioproduct.ro/articole/legumele-din-bucatarie-totul-despre-hasmatuchi.htm



mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

ancamak, ai Pm!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Citat:
citat din mesajul lui office

ancamak, ai Pm!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008


Multumesc!

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LUANASHANA spune:

Mari, nu are nici o legatura FB cu DC, este strict problema mea cu Office. Cat despre ce scrie fiecare, normal ca e elegerea voastra.Cum a fost si alegerea mea de a spune ca sunt in depresie, ca am probleme de cuplu, ca copilul are probleme... Si "cineva" se leaga de ele...Nu pentru asta mi-am deschis sufletul ca cineva sa le foloseasca ca si arme intr-o disputa... Dar ma rog, fiecare cu bunul lui simt...
Office, Crezi ca cele 50 de persoane de pe DC care sunt si pe FB nu au alta treaba decat sa te barfeasca pe tine?In alta ordine de idei problemele mele personale nu-ti disculpa tie modul de adresare si mistocariile indirecte.
Cat despre "multitudinea de mesaje in apararea ta", nu m-am nascut de ieri sa cred ca i-ar placea vreuneia dintre fete,(cele care au spus ca sunt mame singure, divortate, sunt in depresie, au nemultumiri in cuplu, cu copiii sau cu sanatatea)si nu sunt putine sa le fie folosite problemele in dispute. Dar fiecare lupta dupa cum poate si cu ce poate (e cu adevarat trist)...
Ana, daca vrei sa fii obiectiva, fa-o tot timpul... iar ca sa facem "analiza de text", unde sunt "cuvintele mele urate"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Aoleo, o luam de la capat!..pai daca nu iti place sa se foloseasca cineva de "problemele tale personale" nu te mai folosi nici tu de ale altora! gen frumoasa, desteapta si cu biznisuri!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Si iti mai spun o data draga Luana ca nu am de gand sa mai marjez la "atacurile" tale..cel putin nu public...tu de cate ori intri pe forum gasesti cate ceva( evident scris de mine) despre care ai impresia ca e pus acolo exact pentru tine...ca sa stii ca tot universul meu graviteaza in jurul tau...e clar ca noi 2 nu o s-o scoatem niciodata la capat, asa ca hai sa conversam fiecare cu restul grupului caci intre noi nu sunt sanse de discutii civilizate...nu spun ca e numai vina ta...dar ca sa nu plictisim, enervam, iritam grupul haide sa vb privat sau deloc!

cat despre fb..nu numai ca cred , dar am si vazut ce se discuta despre mine..daca m-ar si interesa ar fi bine!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LUANASHANA spune:

Citat:
citat din mesajul lui office

Aoleo, o luam de la capat!..pai daca nu iti place sa se foloseasca cineva de "problemele tale personale" nu te mai folosi nici tu de ale altora! gen frumoasa, desteapta si cu biznisuri!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Astea sunt probleme ? Mi se par mai curand atuuri, plusuri.


Mergi la inceput