Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007(131)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

vaccinari:
4ani antidifterica/antitetanica/antipertussis-DTPa
7ani antirujeolica/antirubeolica/antiurlian-RRO
9ani antipoliomielitica-VPO
14ani antidifterica/antitetanica-dt

CRISTINA , BIANCA(05.06.2007) si ELIAS(24.06.2010)
www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

mersi frumos cris.

Andreea , mamica Elizei 13.05.2007 si a lui Andrei 26.02.2011 poze2




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

La multi ani Alma si Lara! Sa fiti sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monytza

Profit de scurta mea vizita sa pun un link cu cele mai recente poze ale Antoniei...de la gradinita....



Monytza, ai o fetita de reclame! Sa iti traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

didi, aoleu, eu zisesem ca vreau 4...dar deocamdata nu mai vreau niciunul, pentru ca abia ma descurc cu 2. pentru ca sunt mereu singura cu ei, iar tatal lor nu ma ajuta cu mai nimic, nici cu prezenta, nici financiar, nici..of. zic multumesc, doamne ca ma descurc, dar e greu sa ii cresc singura. cel mai rau e ca lor le e dor de el, si trebuie sa ma rog de el sa vina sa ii vada :(

Chris27, la multi ani si multa sanatate micutei tale Daphne, sa se refaca repede manuta

monytza, ce frumoasa e Antonia

an@, inteleg ca ati vandut apartamentul? bravo sanatate Anei, cum a reusit sa-si sparga "fruntea"?

vas, ce haioasa ai fost cu tatele care nu incap nicaieri solutii ar fi fie sa modifici cupele, sau sa te mulgi in ziua botezului sa mai scada

chiqui, eu te vad tot cu fetita

liv, multumesc
multumesc, dragele mele, pentru urarile de ziua mea

ps: Didi, ai vreo posibilitate sa trimiti laufradul in ro? Ca l-as cumpara eu de la tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

hai ca prea ati scris pe aici de nu mai tin pasul cu voi.

Chris, la multi ani printesei si sanatate, sa nu fie probleme cu mana!
saptamana viitoare urmeaza David de Alyna24 si bineinteles David al meu care este fix de Paste.

De pe 2 mai merge la gradi si va fi in grupa cu Saby.

Monytza, ai o fetita tare frumoasa.

Ana,Liv, ma bucur ca v-am vazut; as fi vrut in imprejurari mai line pentru mine, insa expozitiile astea sunt foarte obositoare.
Astept vacanta de Paste ca sa-mi revin.

Arcadia, ma intreba o prietena de gradinita unde merge Calin; poate imi scrii cateva randuri.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

La multi ani, primilor capsunei, Daphne, Victor Ianis, Lara!!!

Arcadia, imi pare rau ca aveti un tatic absent. Chiar daca v-ar sprjini financiar, tot nu ar inlocui prezenta lui. Tu esti o femeie f puternica, imaginea asta o am eu despre tine, si puteti fi o familie fericita si numai in 3!

An@, nu e bai ca , ca stii doar ca daca treci peste 40 de saptamini si nu se da iesita Ecaterina, poti sa poftesti si sa primesti ca ajuta!

Ella, e iubire mare Bob-Saby??

Vas, eu, de-as fi in locul tau, cu ocazia primaverii tot cu la plimbare as fi!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Draga Miniuta, La multi ani!!! fericiti si norocosi..si o imbratisare calda, virtuala


Fetelor, mi-am prins okii pe drum si am vazut ca cccc Carla e 7+, Felcitari Carla, greutzuri minime si sarcina la termen cu bebe sanatos..Felicitari pt curaj, Bravo!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Wow, Carla FELICITARI, mamica curajoasa!

Miniuta, LA MULTI ANI! Sa fii fericita si iubita!

As mai scrie dar mooooor de somn !!!

Va pup pe toate si sa aveti un Paste Fericit !!!

Edit: ca sa urez LA MULTI ANI! primilor capsunei! Ce zboara timpul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Ioana13, multumesc, cuvintele tale m-au facut sa ma simt mai bine

Miniuta, la multi ani fericiti! te asteptam pe la noi, cand ai chef

Ella, pai ce sa-ti povestesc de gradi? Eu sunt foarte multumita de gradi, de grupa lui Calin si de educatoare in special, de sistemul Waldorf, imi plac valorile promovate, serbarile lor, modul cum lucreaza copiii/activitatile lor, atitudinea fata de copii, faptul ca totul se desfasoara prin cantec/joc/activitati... nu prea ma pricep la sinteze, dar poti sa imi transmiti si intrebari mai punctuale ale preitenei tale, daca vrei.

Am vazut si eu de Carla, felicitari, mi se pare grozava ideea de bb3 sigur, implica niste dificultati de logistica, dar cred ca va fi minunat sunt curioasa daca va fi fetita sau baietel

Pe aceeasi linie, am vazut ca si Dianalaura, mamica lui Ianis, asteapta bb2, felicitari!

la multi ani Lara de Eseea! Ce mai faceti?

Mergi la inceput