Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Dodo-pui multumesc, Doamne ajuta sa fie bine!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica


edit : fetelor haideti sa nu mai stam sa ne impiedicam de reguli ca e clar ca e urgenta de gradul zero!deja donatori sunt si asta cam e conditia principala,haideti sa il bagam in bazar si sa treaca admin la bazar si numele lui andrei ca sa se poata incarca produse pt el!



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)





PENTRU RESPONSABILI


Persoana care doreste deschiderea unui nou caz la bazar va fi numita responsabil de caz si are urmatoarele indatoriri:

- sa poata confirma plati la bazarul umanitar

- sa ne tina la curent cu evolutia tratamentelor

- sa efectueze un raport lunar (care se scrie la subiectul propriu, intre data de 1 si 7 pentru luna anterioara) in care sa apara:

- suma primita in ultima luna (totalul, fara enumerarea donatorilor)

- destinatia banilor (inclusiv destinatia banilor din lunile anterioare care nu au fost declarati cheltuiti)

- starea cazului sau/si ce se mai necesita ca ajutor

- in masura posibilitatilor, sa incurajeze persoane noi sa doneze produse pentru cazul respectiv.

Acestea sunt regulile de acceptare la bazar. Daca Lavinia confirma ca sunt ok si le paote respecta, cazul se poate introduce la bazar.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Doamne-ajuta sa reuseasca operatia si micutul Andrei si parintii lui sa poata pleca acasa sanatosi si fericiti!

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Kid sunt de acord cu toate conditiile si ma angajez sa respect intru totul regulamentul doar sa pot sa-l ajut pe micutul sufletel. Multumesc

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetyana spune:

Doamne ajuta,

eu am pus 5 lucruri la bazar.. banii vor intra in contul lui andrei cel mic:
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=sweetyana&searchtype=2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

lavinia, astept paypal. multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

LAvinia, ce s-a intamplat de il opereaza maine? Nu mai asteapta cele 15 zile propuse initial ? Ne rugam pentru micut si totul va fi bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

maria_rubi, sweetyana, narcisica multumesc sa ne rugam maine in jurul orei 11 intra in operatie si va dura pana in jurul orei 16, asa i-au zis cumnatei, e o vesnicie pana se termina operatia.
Narcisica din cate am inteles e pe cale sa se inchida ceva vena sau camaruta la inimioara si daca se inchide nu se mai poate opera, n-am inteles exact caci era tare agitata cumnata mea, nu prea vorbea coerent si o inteleg, e cu sufletu-n gat pana il vede iesit cu bine pe puiut din operatie. A spus de asemenea ca a raspuns bine puiul la tratament si trebuie pus in operatie maine. Daca nu erau pe cale de inchidere vena sau camaruta atunci cred ca mai asteptau dar asa nu pot risca fiindca fara operatie nu are sanse de supravietuire
Ne rugam la Dumnezeu sa-i ajute si sa vina acasa de acolo sanatosi!
Inca odata va multumesc la toate pt sustinerea voastra

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Philip multumesc, ti-am trimis PM

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Lavinia, va suntem si noi alaturi!





Din Anglia! Preturi MICI, MICI, MICI

Mergi la inceput