Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Eladea2005, multumesc in numele lui Andrei! Doamne Ajuta!

Citat:
citat din mesajul lui eladea2005

Citat:
citat din mesajul lui fulguta28

Pentru Andrei am facut o bratara tip Pandora rosie, ca simbol al Iubirii, si inimioare metalice ce or sa-i aduca cumparatorului aminte cat bine a facut achizitionand-o. Taxele de transport vor fi donate tot lui Andrei!

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=20151




e superba...ofer 100 RON pe ea...banutii sa mearga la Andrei...

iti trimit PM cu adresa mea.

doamne ajuta

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Intru cu noutati despre Andrei. Primele reactii de dupa operatie sunt bune, inca nu a trecut perioada critica dar speram sa fie bine pana maine, am inteles ca el este deschis si doar in momentul cand il scot din coma atunci il vor inchide inapoi,inainte sa-l scoata din coma indusa.... nu-mi imaginez cum e sa fie lasat deschis bietul sufletel...este lasat in coma indusa pt a nu fi supra solicitata inimioara. Speram sa treaca cu bine si orele astea si maine sa vin cu vesti din ce in ce mai bune.
Arianna_M, Paula_m, NicolataB, tomaca, ymca, asparagus, andata, happiness_4_us, pufescu, tutz, puiutz_mic, ada_coman, kiti2205, cris82, fulguta28, Ayla21,eladea2005,Viovio,JuliaSM, lisssa_ana tutror va multumesc, sper sa nu uit me nimeni, tuturor multumim pt banutii donati, pt produsele de la bazar donata, pt rugaciunile voastre, pentru tot ceea ce ati facut pt nepotelul meu. Familia lui va multumeste de asemenea ca va rugati pt puiutul lor[asi]
Am trecut pe prima pagina platile care imi sunt confirmate, defapt am mai multe nume dar astept sa-mi confirmati pe PM pe ce nume s-a facut depunerea si atunci sa trec id-ul de pe forum. De asemenea am trecut si suma care s-a strans pana acum
Va doresc o zi buna, merg sa-mi iau si eu piticul din pat ca s-a trezit.

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Doamne Dumnezeule, ai grija de Andrei, sa treaca cu bine peste perioada critica si sa se refaca repede!
Lavinia, multe putere familiei tale!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna sunt alaturi de micutul Andrei trup si suflet sper ca bunul Dumnezeu sa il faca bine si si sa creasca mare si sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Lavinia, imi doresc din suflet ca totul sa fie bine cu nepotelul tau, am facut si eu acum o donatie pt voi, multa sanatate!



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Doamne, bietul pui...da-i putere sa se faca bine si sa se intoarca acasa cat mai repede...

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Lavinia, sunt si eu cu gandul la Andrei si ma rog pentru el.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Lavinia, din cate citeam revenirea din coma va fi un moment dificil, ne rugam ca Andrei sa fie un luptator invingator !
Sotul meu nu a ajuns la banca, dar in schimb convinsese cativa colegi de birou sa se alature cauzei; sper sa reuseasca maine, daca nu poate gasim un BT deschis sambata;
Cred ar fi util sa adaugi pe prima pagina si denumirea bancii unde e deschis contul, am avut si eu un moment de ezitare inainte sa descopar initialele BTRL...
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Am uitat sa spun, superba bratara donata astazi, pacat ca nu imi permit sa licitez pentru ea !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Doresc multa sanatate micutului Andrei!! Primul meu baietel din pacate Darius_Andrei s-a nascut cu aceeasi malformatie cardiaca Puiul meu este ingeras azi, imi doresc pt familia ta Lavi sa se faca bine micutul.

O sa va raspund eu ce inseamna "deschis" un pacient operat pe cord. I se deschide sternul, si-l lasa descvhis doua zile pt ca inimioara este inflamata si nu ar avea altfel loc sa pompeze. Sternul e deschis si inauntru sunt fire, furtune..
Nu se vede nimic inauntru, adica mamica nu vede nimic, pt ca micutul e bandajat acolo... dar imaginea asta este ingrozitoare, din pacate nu am vazut nimic mai inspaimantataor si mai greu pe lumea asta.


La fiecare veste ca asta, trecutul ma rascoleste foarte tare...anul in care Darius a murit a fost la fel de cumplit pentru noi (ma refer la situatia financiara) ca si cea a cumnatei tale.
Voi contribuii si eu atat cat imi permit!

Ma rog la Bunul Dumnezeu sa il aduceti sanatos acasa pe micut!


Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput