Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (119)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Nici eu nu stiu ce s-a intamplat

Mandra mea doarme de la 15.30, si eu ma mir ca a mea doarme maxim o ora (cam 30-45')
Intre timp am sters gemaurile la living (atat pe azi ca am 8 bucati in total), maine sper la dormitor si la bucatarie. Apoi incet-incet baia si bucataria de curatat.
Am facut curat si in garderoba mea, am mai triat haine, sunt care nu le mai port de ceva vreme si le voi dona.
Cam asta, acum astept sa se trezeasca Bianca sa ii dau iaurtul cu branza si pere Hipp (2 lingurite)

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

Cris, Michelle - Nimic grav. Ne cearta Rodyka cand se intoarce daca ne facem de ras .


Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Offf lipseste omul putin si se incing spiritele(glumesc)

Nu s/a intamplat nimic fetelor...fiecare si/a spus parerea iar unele si/au laudat sotii care fac de toate(bv lor...asa barbati tot sa gasesti)...iar alte s/au plans de ei...in concluzie fiecare e diferit asa ca nu putem sa ne asteptam sa fie toti la fel...au si ei defectele lor dar sunt ai nostri...de asta suntem aici sa ne plangem,sa ne laudam sau criticam sotii,soacrele si ce mai vrem noi...sa ne incurajam si sa ne sfatuim...asa ca eu va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

Idei de jucarii - jucariile de lemn( forme simple animale) - noi le iubim - zboara peste tot, fac bine la gingiute, stau sa balosit, la masa, cand e sa plecam in patut cu ele in mana plecam, in parc la fel...


Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Diana cat de mari/mici jucariile? Nu se loveste de ele?
Intreb ca mie imi plac de mor jucariile de lemn dar tot nu i-am luat ca mi-e frica sa nu se loveasca. Medeea are momente cand isi da drumul din fund direct pe spate si de cateva ori a tras cate un cap la jucarii de plastic din spatele ei de m-a durut pe mine. Asa ca am tot amanat sa cumpar din astea de lemn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:


crispro, ai fost mortala... zici ca te-ar mai lua o data de nevasta al tau? nu e cazul, doar stie si el ce sotie are acasa...si lipsa de....compenseaza cu altele...

mai, astia doi ai mei se joaca asa de fain amandoi, in camera lor...au rasturnat in camera toate jucariile si fiecare se joaca cu ce vrea... asa pot si eu sa stau linsitita o vreme...



LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

De lemn asa de max 5x5cm muchia de 1.5cm cu animalul lipit cumva pe ele.

www.marksandspencer.com/My-First-Farm-Animal-Toys/dp/B004EN2E1W?ie=UTF8&ref=sr_1_6&nodeId=537371031&sr=1-6&qid=1302620646&pf_rd_r=1EFDSPAH26QQE4TP0TRQ&pf_rd_m=A2BO0OYVBKIQJM&pf_rd_t=101&pf_rd_i=537371031&pf_rd_p=215570647&pf_rd_s=related-items-3" target="_blank">jucarioare lemn

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

eladea ca tot vorbim de jucarii, am vazut la tine www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Baby-Gymtastics-Bounce-Zebra/dp/B000EULX9I/ref=wl_it_dp_o?ie=UTF8&coliid=I27248QSALQE3T&colid=2KDK38LKQ1UB2" target="_blank">asta. Banuiesc ca a fost a lui Eric. I-a placut, s-a jucat cu ea? Ca ma mananca si pe mine sa i-o iau Medeei pentru cand o avea vreun anisor asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Paula, esti o dulce, multam!

V e bine peste mediA varstei lui. E drept ca noi la 5 luni aveam deja 8,5 kg si papa numai LM atunci..

Feteleeee, daca va zic de ce nu puteam adormi aseara.. eu urmaresc Anatomia lui Grey, pe TVR1, lunea de la 22. Aseara l-a impuscat pe Derek, tot episodul a fost atat de intens, ca mi-a crescut pulsul tare si mi-a luat-o inima la galop si cu greu m-am calmat.
Moare Derek? Ca banuiesc ca Meredith pierde sarcina. Stiu ca voi sunteti cu o serie inainte.



hai mai fata cum sa-ti creasca pulsul de la filmul ala, m-am prapadit de ras. Eu sunt sadica si ma uit la cele mai oribile filme de groaza si n-am nici pe mama, dorm bustean iar tie iti creste pulsul de la Greey's Anatomy

http://community.webshots.com/user/Dragaica

http://mytwinbeads.blogspot.com/

Mamica fericita de leuti minunati Tudor Sébastian si Félix Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Dragaica mai aveti si voi un pic si veniti acasa!!!Cred ca sunt f fericiti bunicii ratoilor


Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 9



Iti dau seama, cei ai fericiti si nerabdatori sunt strabunicii, de fapt pentru ei merg, ca au 86 de ani si tin mult ca ei sa-si cunoasca stranepotii

http://community.webshots.com/user/Dragaica

http://mytwinbeads.blogspot.com/

Mamica fericita de leuti minunati Tudor Sébastian si Félix Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput