Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor


eu sunt tare suparata cei de la directia muncii au pierdut actele adica noul certyificat de handicap si mi-au suspendat indemnizatia si alocatia pana in septembrie.am dovada ca acatele s-au depus dar ma bat cu morile de vant.

avem cheltuieli f. mari cu mihaita si nu facem fata. nu stiu ce vom face. de azi dimineata sun ba la primarie ba la directia muncii dar nu se poate face nimic.din gresala lor tot eu sufar.3 luni voi avea 0 pe card.

vaide noi!!!! am o durere ingrozitoare de cap nu stiu cum voi proceda cu recuperarea lui mihaita perioada aceasta.

va pup si va multumim ca sunteti alaturi de noi cu orice mica vanzare la bazar.


la revedere

mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui gatea1980

buna fetelor


eu sunt tare suparata cei de la directia muncii au pierdut actele adica noul certyificat de handicap si mi-au suspendat indemnizatia si alocatia pana in septembrie.am dovada ca acatele s-au depus dar ma bat cu morile de vant.

avem cheltuieli f. mari cu mihaita si nu facem fata. nu stiu ce vom face. de azi dimineata sun ba la primarie ba la directia muncii dar nu se poate face nimic.din gresala lor tot eu sufar.3 luni voi avea 0 pe card.

vaide noi!!!! am o durere ingrozitoare de cap nu stiu cum voi proceda cu recuperarea lui mihaita perioada aceasta.

va pup si va multumim ca sunteti alaturi de noi cu orice mica vanzare la bazar.


la revedere

mama unui inger mihaita darius


Ar trebui sa-i dai in judecata in contencios administrativ si sa ceri penalitati de intarziere. Ameninta-i si cu asta. Exista o lege a raspunderii administratiei publice. N-ai pe nimeni sa te ajute?

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna tomaca.
din pacate nu.daca as depune eu iar actele as putea lua cu 15.08 banii ,dar nu vor cica sa se duca primaria ,si primaria depune numai intre 1 si 9 ale lunii deci 1-9 asugust si e pre TARZIU


DOMANE CATA LIPSA DE RASPUNDERE!!!!IMI ZICEAU FOARTE DEGAJATI CA VOI MAI LUA BANI IN SEPTEMBRIE CEL MAI DEVREME NU CONTEAZA CA AM COPIL CU HANDICAP.PROBLEMA MEA


PUP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.

noi ne descurcam destul de greu din cauza ca nu iau indemnizatia atat timp. ne descurcam greu si inainte dar acum....
mihai este binisor mergem la tratament cu el . l-a molesit de tot caldura asta.


va pupam
si nu avem cuvinte sa va multumim ca sunteti alaturi de noi.


mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna FETELOR


NOI CONTINUAM RECUPERAREA INTENSA CU MIHAITA(DESI NE ESTE F. GREU FINANCIAR).NE AJUTATI EXTREM DE MULT CUMPARAND DE LA BAZAR.
DATORITA VOUA LUNA ACESTA AM STRANS SUMA DE 305.5 RON CU CARE AM PLATIT TRATAMENTUL SI O PARTE I-AM FOLOSIT PTR. KENETOTERAPIE.
NU MA POT EXPRIMA IN CUVINTE CAT DE MULT VA MULTUMESC CA NE AJUTATI PTR.RECUPERAREA LUI MIHAITA, PTR. A FI SI EL IN RAND CU CEILALTI COPII.

VA PUP

SI VA MULTIMESC DIN TOATA INIMA TUTUROR CARE NE AJUTA.
SANATATE MULTA VA DORIM
O ZI BUNA
mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Am primit astazi aviz de la posta. A sosit coletul. Merci

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR

NOI SUNTEM BINE. FACEM RECUPERRE DAR NE-A TOROPIT CALDURA.
PE 22.08 SUNTEM PROGRAMATI SA MERGEM LA BUSTENI LA SANATORIUL DE RECUPERARE.

VA MULTUIMIM DIN SUFLET CA SUNTETI ALATURI DE NOI SI CUMPARATI PRODUSE DE LA NOI SI MAI ALES CA SUNTETI MULTUMITE DE ELE.

VA PUPAM SI VOM VENI CU VESTI NOI CAT DE CURAND

SANATATE!
O ZI BUNA

MAMA UNUI INGER MIHAITA DARIUS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor dragi

incerc sa pun coletele ptr fetele care au platit . noi de joi pana luni suntem plecati din localitate apoi ne internam la busteni. oricum voi mai lua legatura cu voi cand ma intorc si la fiecare sf. de saptamana.

va pupam si inca odata va multumim ptr, ajutorul pe care nui-l acordati cumparand produse de la bazar.

o seara buna mihaela mama unui inger mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
revin dupa o saptamana de recuperare la sanatoriul busteni.
incerc sa rapund la toate fetele care mai au de intrebat ceva de legat de produse si sa pun coletele ptr. fetele care au platit.
mihaita e bine i-a cam curs nasucul pana se invata cu aerul tare de la busteni....
eu nu sunt prea bine. ieri obosita de pe drum mi-am scrantit piciorul si ma doare foarte rau . aseara nici nu il puteam pune in pamant sper sa -mi revin ca mihaita are nevoie de mine la recuperare
va pup
si va multumim ptr. ajutorul pe care ni-l acordati.


mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
revenim si noi dupa inca o saptamana de recuperare la busteni ,
si totodata vrem sa va multumim ca si in luna august ati fost alaturi de noi si am reusit sa stargem suma de 330 ron care i-am folosit ptr. recuperare si tramantul ptr. creieras.

va dorim sanatate si spor la cumparaturi in continuare.

o zi buna
va pupam
mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput