Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

[buna fetelor
pup]multumesc dianalex. la multi ani si tie.
noi suntem binisor lui miahiata abia ce-i trecuse raceala si iar a luat-o de la gradi. in rest suntem bine.pe 27.03 suntem programati pr. a ne face certificatul a5 ptr. cmisie iar pe 16.04 suntem programati la busteni ptr. inca 3 saptamani de recuperare.
va pupam si va multumim din toata inima ca ne sunteti alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
mihaita e racit.parca nu mai trece din februarie de la inceput numai asa o tinem...
luam antibiotic si nu l-am dus la gradi si la gimnastica ieri si azi . speram sa-i treaca.incercam din rasputeri sa-i facem spalier ptr. a mai face acasa gimnastica cat putem....
stepar am reusit sa-i cumparam.
va multumim ca ne sunteti alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna seara

revenim si noi cu vesti. suntem binisor .pregatim actle ptr. comisie. marti mergem la neurologul de la ploiesti sa-l vada si sa ne dea certficatul a5.i-a trecut raceala lui mihai sper sa nu o mi luam de la capat cu virozele.
va multumim ca ne sunteti alaturi si cumparati de la noi ajutandu-l pe mihaita sa se recupereze cat mai mult.
va pupam si va o uram o seara cat mai frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
azi am sunat iar la bucuresti ptr ca analiza genetica am primit verde ca e buna dar celelalte analize nu stiam cu siguranta daca sunt bune sau nu( nu erau in intervalul normal). mi s-a spus ca ar fi suspect de deficit de proteina S.SUNT DISEPERATA LA AFLAREA VESTII.cautam un hematolog ptr. copii sa vedem ce ne spune.in bucuresti inca d-ta neurolog nu a gasit ( nimeni nu se baga la COPII). chiar nu e de joaca ptr. ca se poate intampla DIN NOU ce s-a intamplat si la nastere si poate fi fatal
azi am fost la ploiesti de am facut certificatul A5 ptr. comisie.

va pupam si daca stiti cumva de un hematolog bun scrieti-mi
o seara buna va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

Noi suntem binisor am fost la gradinita.azi a fost f. spastic nu stiu ce sa mai zic , daca va veni ziua cand va tine si el mana macar pe langa corp nu mai zic sa o si foloseasca...
In luna MARTIE cu ajutorul vostru am strans suma de 588 RON pe care am folosit-o ptr. tramanent si kenetoterapie.MULTUMIM!!!!
maine vom merge la bucuresti ptr. a face o analiza genetica (ca doar atat ne putem permite inca)sa vedem cum va fi rezultatul .speram bun( il vom afla dupa 1 spatamana). mai rau este ca nu are voie sa manace inainte de a-i lua analiza de sange.ce o mai plange maine nici nu vreau sa ma gandesc......!!!!!
va vom tine la curent.
va pupam si nu avem cuvinte sa va multumim ca ne ajutati cumparand de la noi produse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor
daca ati sti prin ce emotii am trecut de o saptamana decand am recoltat o noua analiza ptr. inca o mutatie genetica....!!!
si in sfarsit azi am aflat rezultatul NEGATIV
deci nu stiu cum sa-i multumesc lui DUMNEZEU CA E ATAT DE BUN CU NOI.
inca o data s-a confirmat ca accidentul vascular cerebral de la nastere s-a produs dintr-o mare NEGLIJENTA MEDICALA. asta este!!!!

va multumesc de 1000 de ori ca ne sunteti alaturi ptr. a ne putea face bine.
pe 23.04 suntem programati ptr. inca 3 saptamani de recuperare la sanatoriul busteni.

va pupam. o zi buna va dorim!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

hristaos a inviat!

noi suntem bine. ne facem bagajul ptr. inca 3 sapatamani de recuperare la busteni 23.04.2012-11.05.2012. vom veni vinerea si plecam duminica.va pupam si ne bucuram ca ne sunteti alaturi!
multumim!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Am si eu cateva lucrusoare de donat. Imi trimiti te rog adresa ta pe privat sa le pun la posta cat mai repede?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

multumim din inima!aluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:


buna fetelor

dupa 2 saptamani de recuperare intensa noi suntem binisor.mai avem inca una si venim de tot acasa
luna aprilie cu ajutorul vostru am strans suma de 268 ron pe care i-am folosit ptr. tratamentul ptr. creieras.va multumim din toata inima
dupa ce venim de la busteni(11.05.2012) vom avea comisia si apoi ne putem si noi bucura de soare. vom reincepe si gradinita.
va pupam si va multumim inca o data

Mergi la inceput