Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

revin cu probl. mea.
azi am fost la dir. muncii si SURPRIZA,,,,2 dosare respinse.dar dosarul nu era nicaieri nici la dir. muncii nici la primarie.
.am rabufnit si i-am zis d-nei de acolo ca ma duc mai departe la dir . general ca nu se poate asa ceva sa se piarda iar actele...

sun iar la primarie si mi se spune intr-un sfarsit ca mai este un borderou cu un alt nr. inregistrare.
simteam ca nu mai pot nici sa vorbesc....
urca iar la dir. muncii unde doamna care pana atunci se ratoia la mine...imi vorbea f. calm si imi spune ca a gasit un dosar jos si este acceptat dar voi lua banii in octombrie asta e....

ce parere aveti!!!!traim intr-o tara de 2 lei ca sa nu zic altfel

daca nu mergeam sa ma interesez,dosarul meu zacea mult si bine acolo si ramanea pe veci respins.


va pup si astept sa imi spuneti si oi ce parere aveti

mihaela gatea mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Ne ajuta sa ne intarim oamenii de genul acesta, sa invatam sa ne cerem drepturile. Altceva ce sa mai zicem.
Mihaela, sper ca o sa primesti si retroactiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna alexandrina

da o voi primi retroactiv asa spun. dar sa-i vad pe card luna viit. si apoi ma pot pronunta. nu mai cred nimic!!!
de promisiuni sunt satula...
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR


NOI SUNTEM BINISOR. LUI MIHAITA II PLACE F. MULT LA GRADI DAR DIN CPACATE A LUAT O RACEALA URATA.
SAPT. VIITOARE TREBUIA SA-I FACEM SI VACCINUL DE 4 ANI SI STAMPE LOC DIN CAUZA RACELII.SPERAM SA NE TREACA CAT MAI CURAND.

VA PUPAM SI SPERAM SA AUZIM NUMAI DE BINE.
MULTUMIM CA SUNTETI ALATURI DE NOI

mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor
noi ne chinuim in continuare curge rau nasul si acum vad ca a inceput sa si tuseasca.mergem la gradi si facem si recuperare in paralel este f. obositor dar TREBUIE daca vrem sa ne facem bine.

va multumim din suflet ca sunteti alaturi de noi si ne sustineti

va pupam mihaita si mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.

cu raceala suntem mai bine.
in LUNA SEPTEMBRIE CU AJUTORUL DVS. AM STRANS SUMA DE 245 RON PE CARE I-AM FOLOSIT IN TRATAMENT SI LA SEDINTELE DE KINETOTERAPIE.
VA MULTUMIM CA SUNTETI ALATURI DE NOI SI NE SUSTINETI(TRECEM PRINTR-O PERIOADA GREA DEOARECE NU AM MAI LUAT INDEMNIZATIA DE 4 LUNI.

VA PUPAM SI NU AVEM CUVINTE SA VA MULTUMIM
SANATATE MULTA VA DORIM


O MAMA INCERCATA DE SOARTA
MIHAELA GATEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna seara.
revenim si noi cu vesti nu tocmai bune.
mihai nu a fost astazoi la gradi este deranjat la burtica este un virus care l-a luat de la gardi. nasucul tot curge...
trebuiesa facem si vaccinul de 4 ani si nu putem din cauza racelii.

as vrea sa-l fac pana pe 24.10 ca apoi ne intrenam ptr. 3 sapt la busteni perioada 24.10-11.11(daca ne-o ajuta d-zeu si nu o fi vreo problema


va pupam si va multumimca sunteti alaturi de noi.
noapte buna va doresc!

mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

noi suntem bine.lui mihaita i-a trecut raceala. a trebuit sa-l tin cateva zile acasa , sa nu il mai duc la gradi ca sa se poata insanatosi ptr. a face vaccinul de 4 ani.
vineri am fost la dct. de familie l-a controlat si a hotarat ca poate face vaccinul.i-am zis ca l-a musacat un purice de manuta ca sa nu isi dea seama ca e injectie ca altfel nu mai ma intelegeam cu el si prindea mai mare frica.
luni voi suna la busteni sa vad daca ne poate primi de pe 24.10 sa incepem recuperarea si sa stam internati.
ieri ne-au sosit prin posta si ghetele ortopedice si orteza de mana(pe care nu prea vrea sa o foloseasca zice ca il doare dar nu poate sta locului cu mana o misca in toate directiile si ariciul de la ea apoi il ciupeste)
va multumim ca sunteti alaturi de noi si ne ajutati cumparand hainute de la bazar.
va pupam si va doruim o seara cat mai placuta.
mihaita si mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

acum m-a sunat doamna asistenta sefa de la busteni si m-a anuntat sa vin de maine la busteni ca s-a eliberat un loc.eu voi placa marti ca sa am timp sa-mi fac si bagajul)
asa ca ptr. 3 saptamani voi fi la sanatoriu de recuperare dar voi veni in weekend.
voi raspunde la toate intrebarile si voi face facturile si coletele vinerea cand vin
va pup si va urez unweekend cat mai placut.
mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna
am venit si noi in weekend acasica.
dupa 1 saptamana de recuperare ne simtim destul de obositi.
mihaita a fost cumintel a facut exercitiile. speram sa ne facem cat mai curand cat de cat bine.
vad ca e un pic racit (infundat pe nas)sper nu foe mai grav,
va pupam si vam reveni cu vesti saptamana viitoare
pupam

mihaela si mihaita gatea

Mergi la inceput