Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

tot ala e tel

LA multi ani sarbatoritilor!

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si 26+

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heeyyyyy buna rall iete ca ne inmultim ma miram io sa ma lasati singura aci cu Michael
one&one&one is three

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

la multi ani azi e ziua noastra
mi-ar placea sa ne gandim mai des la excelenta, la oamenii talentati pe care ii avem, la cei care fac ceva pentru tara asta, sa ne scoatem mai des trupele la defilare (nu numai in sensul propriu) sa ne mandrim cu echipamentele din dotare si multe altele.
nu doar de intai decembrie suntem mandri ca suntem romani ar trebui sa fim tot timpul, www.youtube.com/watch?v=kqYCLYCQ2vs" target="_blank">ar trebui sa ne desteptam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

La multi ani, mj_girl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaa
mi-am propus ca in uikend sa escaladez arcu' de trimuf aud ca e voe in uikendu asta sper doar sa nu dea navala toti concetatenii
acu e momentu pentru friday danceeeeee"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bine mey rall sa nu zici nemik dexpre Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ntz, ntz, ntz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Eu sunt in actiune deja!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
rall
in uikend nu am escaladat arcul de triumf cum imi propusesem nu ma intrebati ce am facut ca nu poci k sa spun eeeeeee nu va ganditi aiurea
azi sunt in mare graba ca trebe sa ma intalnex cu mosu si maine e si ziua numelui lu husbandu meu pffffff inainte sa dexcopar ca in fiecare zi este ziua mea sufeream maxim ca am duar un singur prenume si nici ala nu e de sfant



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

si maine e si ziua numelui lu husbandu meu


Ce cadou primeste? (poate ma inspir si eu)

Mergi la inceput