Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Buna seara
numai cifre vad 112, 300, 390, 394, 392, 205 o baie inspumata, aromoterapie poate si un masaj nu neaparat in ordinea asta e tot ce imi trebe
damn deadline
poate daca nu ma programam la coafor kiar azi nu intram in crize macar sunt maxim de blonda si cu deadline-le bifat


intre timp fuse si o pana de curent bine ca nu am perdut mesaju ca a dooa oara nu stiu daca imi mai iesea la fel

o seara relaxanta va dorex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna ziua

la o institutie cu mare staif, intr-un birou, pe pereti erau lipite doo afise adica de fapt unul singur dar de doo ori odata pe un perete si o data pe alt perete, adica cam in dreptul a cate unei duamne ofisante care, probabil adera la respectivul afis ei bine, pe afisele in cauza scria "MA SUPAR CAND VREAU EU!" aoleu!!! pai cum palaria mea vine asta??? adica cam ce vrea ca sa zice mesaju' in cauza?? o fi vreun soi de avertisment ca sa dreseze adrisantii sa se poarte frumos? da' daca si io ma supar cand vreau io? si daca imi vine sa ma supar cand sunt in biroul cu pricina?
oare cum or face ele cand "vor sa se supere ?" da' supararea lor nu cumva e pe banii nostri??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
intamplandu-se o data la 4 ani hai sa facem din ziua de azi una memorabila



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata de martisor
in deplasarile mele de ieri am zis ca scurtez drumul si in isetimea mea am intrat in zona pietei de flori de la cosbuc drumul l-am scurtat poate ca distanta in niciun caz ca timp oricum pentru a-mi face asteptarea in trafic suportabila am mancat placinta cu mere pe care o cumparasem si m-am uitat la oamenii care populau zona desi cu o seara inainte zona fusese calcata de niste oameni cu masti ieri toata lumea traia intr-o fraternizare tampa , unii vindeau veseli flori, altii cumparau disperati flori, altii dirijau traficul, altii erau in trafic doar florile bietele nemik nu ziceau si faceau clar nota discordanta surprinse si ele de forfota colorata care s-a creat in jurul lor semn ca a venit primavara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
nu stiu daca sa rad sau sa plang vorbeam acum ceva vreme cu o prietena de suflet care tocmai ce urma sa treaca printr-o interventie grea, ca vreau de martisor sa imi scrie mesaj cu mana ei si s-a intamplat desi inca se simte rau, are dureri ingrozitoare mi-a scris draga de ea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
de cand ma stiu nu am fost o victima a horoscopului, cand se intampla accidental sa il ascult/citesc daca astrele sunt nefavorabile atunci clar nu poate fi vorba despre mine cand astrele sunt favorabile accept ca si eu fac parte din zodia respectiva si ca este vorba si despre mine
cu timpul citind, mai mult de curiozitate si ca sa pot avea subiect de conversatie la eventuale socializari, am descoperit ca unele lucruri chiar ma caracterizeaza, mi s-a confirmat ca sunt nascuta sub o stea norocoasa cel mai mult si cel mai mult imi place asemanarea femeii din zodia mea cu Scarlet O'Hara si cel mai e ca unele horoscoape ne numeste "marea doamna zodiacului"
cel mai bun sfat pe care l-am citit si pe care ma straduiesc sa il urmez e "Cand inlocuieste dictatura agresivitatii cu binecuvantarea tihnei…poate muta muntii din loc ca sa ii aduca mai aproape si sa ii poata escalada cand are chef"
ceea ce pot spune e ca, pana acum, am experimentat cu succes toate defectele specifice zodiei dar




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
desi ma plictisesc de rutina am cateva fixuri la care nu as renunta pentru nimic in lume . de cativa ani buni beau un singur fel de cafea , se intampla si cand merg in diverse locuri care asigura coffee break sa merg cu cafeaua la pachet tocmai pentru ca pentru mine ritualul cafelei este unul foarte important. nu beau never espresso sau alte nebunii 3 in nshpe la plic
astazi, uitandu-ma pe niste notite mai vechi am gasit ca la un moment dat cineva m-a intrebat ce imi trece prin minte cand ma gandesc la cafea iar raspunsul meu a fost, consemnat pe scurt : dimineata, rasarit, un nou inceput.



nu beau niciodata dintr-un pahar/cana orice alt recipient care e urat, nu mananc din farfurii sau cu tacamuri pe care le consider urate merg cu nesimtirea pana intr-acolo, incat cand merg in vizita, acolo unde imi permit evident, daca ceva nu-mi place, cer un alt pahar mai frumos , apropiatii deja, inainte de a ma servi cu ceva, ma intreaba "iti place paharul/cana/farfuria/tacamul/fata de masa/etc?"
husbandu zice ca sunt fitze io cred ca mai degraba e o forma de rasfatz

o primavara vesela va doresc




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna

spun buna ziua si multumesc oamenilor cu care am de-a face in diverse circumstante chiar daca unii sunt platiti ca sa faca ceva, cum ar fi par egzample sa imi deschida accesul de la parcare se pare insa ca multora dintre ei li se urca la cap azi dimineata pentru ca vroiam doar sa iau ceva de la birou am zis ca e mai bine sa nu intru in parcare si sa stationez doar un pic intr-un loc mai mult sau mai putin permis loc care oricum de obicei de ocupat si cu toate astea domnul de la acces parcare nu mi-a dat voie cred ca m-a vazut mai fraiera nu sunt genul care sa insist pe chestiuni neimportante, i-am spus ca stiu clar ca daca as ridica tonul si as folosi un anumit limbaj atunci n-ar avea nimic de comentat doar ca eram prea si prea preocupata de alte chestii ca sa fac din asta o problema.
surprins de reactia mea parcagiul a zis ca e ok pot sa ma duc doar ca eu am intors urgent si m-am dus in parcare hotarata sa nu il mai salut si sa nu ii mai multumesc never ever

azi am gasit prin masina un cd vechi si mi-am adus aminte ce mult imi place melodia asta



obligatoriu saptamana asta trebuie sa duc masina la spalatorie, arata maxim de naspa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

un de la mine si de la bb Filip...

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heeeeeeeeeeeeey buna dimineata Filip si mamica bulinta ce faceti voi? bine ai venit in lumea noastra Filip, iti dorim sa ai o viata interesanta bulinuta speram ca esti ok dupa nastere



Mergi la inceput