Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna ziuaaaaaaaaaaaaaaa ce frumos e afaraaaaaaaaaaaaa
de azi dimi alerg ca un cal breaz noroc ca am alergat cu ceva folos.
sa va zic una azi dimi ma duc io hotarata la un bancomat sa retrag neste banuti, intru decisa, pun cardu, tastez pinu, suma pe care vream k sa o obtin si bancomatu ce credeti ca zice?? "card retinut si blocat, contactati banca emitenta" intru in office ca eram kiar la o banca care credeam io ca e emitenta si ii zic lu offisanta "duamna de ce zice bancomatu ca mi-a retinut cardu?" ea ma intreaba e card emis de noi? io zic un DA hotarat se duce offisanta si nu-sh ce mestereste ea pe acolo prin spatele bancomatului si imi scoate cardu zice "e card emis de alta banca si e expirat" ce sa mai zici in fata evidentei? mi-am cerut scuze k gresisem cardu si offisanta, uitandu-se la fatza mea crek m-a inteles
o moday maxima ca dorex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaaa
azi am o ghicitoare pentru voi "care e cel mai parfumat articol pe care il port io?" ha? dati-va cu presupusu stiu ca nu vreti k sa xrieti aci da macar in sinea voaxtra intrati in joc si incercati sa ghiciti promit sa va dau raxpunsu corect

vreau sa le mai bat obrazu lu vecinii mei din cartier care si-au lasat patrupedele sa se usureze pe un omulet de zapada pe care copii din cartier l-au facut

aveti grija si imbracati-va bine
o zi maxima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaaa
brrrrrrrrrr chiar ca e frig afara termometru de bord arata -14.5 grade
cum stati cu ghicitu'? ati intrat in joc? e simplu :care credeti ca e cel mai parfumat articol pe care il port?
ieri mi s-a finalizat in bine o kestie maxima nu ma laud, era o fundatura in care ajunsesem datorita prostului obicei de a amana si pe care in cele din urma am rezolvat-o daca si voi aveti probleme cu amanarea bagati okii aici EFT-ul asta e o kestie foarte misto.
va dorex o zi cat se poate de calduroasa daca trebe musai sa iesiti, imbracati-va bine, sub nicio forma nu uitati manusile, beti lichide calde si protejati-va tenul
va pun www.youtube.com/watch?v=BKkCqJULAwo" target="_blank">ceva care sa va ma incalzeste


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
cred ca imi displac oamenii cicalitori care nu stiu ceva dar pun intrebari absurde si te seaca de resurse si stau cu okii in n-shpe ca sa vaneze greselile mai mult sau mai putin semnificative ale tale si ale colegilor tai atunci cand o astfel de colaborare se transforma intr-o vanatoare de vrajitoare cred ca exista o singura solutie : reziliaza contractul io asta am facut acum sunt ok ceea ce va dorex si voo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

cred ca exista o singura solutie : reziliaza contractul io asta am facut


Foarte bine, felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

multumesc rall
deci vreau k sa va zic ca ma iubesc maxim
am uitat sa va zic azi dimineata ca azi e o zi mare de ce? cum de ce? pai m-am colorat blonda si am avut o revelatie : sunt nascuta sa fiu blonda io nu sunt asa din nascare
azi dupe ce s-a terminat operatiunea la salon si m-am vazut in oglinda am avut o senzatie se intoarcere acasa, de regasire



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaa, e fridayyyyyyyyy azi o scot in oras pe colega mea merjem la un eveniment de fitze
a venit momentu sa dezlegam ghicitoarea nu stiu care v-ati gandit voi ca ar putea fi cel mai parfumat articol pe care il port, io va zic ca e cureaua de la ceas a cunoscut saraca o multime de miresme si alea pe care le am si alea care sunt pe lista de must have si altile pe care doar le-am testat, e maxim parfumata
happy friday va dorex exsersati va rog



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna zioaaaaaaaaaaaaa
evenimetu de ieri nu a fost chiar unu de fitze,doar locatia aleasa a fost, ce te faci cand unele care se dau mari doamne pleca cu aranjametele florale in sacosa .
in apropierea mea statea o doamna care scotea fum pe nas dintr-o tigare electronica doamneeeeeeeeeee daca nu fumega mai ceva ca furnalu io nu stiu cum e cu tigarile electronice, stiu ca nu exista "nu pot sa ma las de fumat" mai degraba "nu vreau", nu cred in surogate gen tigari electronice si cred ca e total dizgratios din partea unei doamne sa scoata fumu' pe nas.
parerea mea
am inceput AMRu pentru zioa lu husbadu enspiratia lipseste cu desavarsire
un uikend maxim va dorex.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna zioaaaaaaaaaa
io nu stiu ce se asteapta sa facem noi urmare a isteriei pe care o creaza media , ploaie inghetata, temperaturi mult sub zero, totul e sau va fi un patinoar, cod de nu stiu ce culoare, etc, asa si ??? ce sa facem? sa ne izolam in case sau cum? io nu m-am izolat, am iesit si nemik rau nu mi s-a intamplat
o duminica dupe amiza maxima ve dorex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaa
patrushcinci de minute m-am invartit pe langa makineta sa o curat de zapada avea mititica pe parbriz 3mm de gheata husbandu zicea sa nu plec cu masina e da cum sa nu iete ca am plecat oricum sa conduceti prudent, fiti cu okii in paishpe si ca soferi si ca pietoni ca kiar nu e de gluma
va dorex o saptamana minunata

Mergi la inceput