Mamici inimoase de Constanta*147*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

pisoi, asta merita un sincer FELICITARI!

boti, nu stiu nimik , nu cunosc ORL-ist dar sigur fetele te ajuta...pupam fata frumoasa si mama stresata


Luca da uneori impresia ca nu aude bine...dar la el este alta explicatie..nu vrea sa auda uneori nimik sau doar ce ii convine..adik ignora anumite mesaje din partea mamei lui

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Lulu si eu am crezut ca-mi da ignore intentionat dar aseara am facut testul cu "vrei o ciocolata?" la care niciodata nu exista sa nu zica ceva, de obicei "da" si am vazut la ce intensitate a vocii reactioneaza

Plus ca o intrebam "cum te cheama?", apoi o intrebam ce ti-am zis io mami acum? si ea imi raspundea "da, mergem maine la gradinita..."



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Boti, stai linistita, o sa fie bine, sunt convinsa.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Boti, eu sper sa nu fi fost ea aseara in forma. Of, ma bag in vorba, ca nu stiu ce ORL-isti sa iti recomand. Noi nu am avut probleme mari in sfera asta. Am fost o data la Munteanu si o data la Loghin.

Pisoi, ma bucur ca sunteti bine!

Crix, superbe lucruri faci . Eu sunt cu doua maini stangi, da' stangi rau de tot. Imi place pentru Maria cipilica crosetata, daca bagi asa ceva la bazar si pentru un cap de adult (eu ii probez pe capul meu caciulile ), sunt interesata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Stiti vreo potiune pentru chef de munca? Am nevoie de o doza serioasa . Nu ma pot mobiliza de loc nici la birou, nici acasa, stau sa se prabuseasca pe mine "trebile" si eu nimic .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia

Stiti vreo potiune pentru chef de munca? Am nevoie de o doza serioasa . Nu ma pot mobiliza de loc nici la birou, nici acasa, stau sa se prabuseasca pe mine "trebile" si eu nimic .



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)


Si eu vreau potiunea magica...ca si eu fara chef..din motive bine intemeiate(ma aude cineva? m-am saturat de pile/puturosi/etc. )
Noroc ca acasa ma relaxez la maxim cu Luca&Co si imi place sa gatesc si mai nou am o noua ocupatie/pasiune...maine spre sa revin cu detalii/dovezi...ceva ce tin de mainile mele, sper ca "drepte".

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
la asa zi posomarata...abia imi vine sa citesc si sa scriu..

Eu am dus Donu' la gradi...si am "doborat "huna

Boti eu cu Bogdi am fost pe baza de trimitere la policlinica de la gara (nr 2 parca-pe diagonala de Kaufland)la ORL la control dupa otita(cazul nostru)...
...aaaa daca nu face Crixia acea caciulita....si doresti....o pot face eu...DOAR daca doresti .(da--mi te rog si mie link-ul de unde ai gasit-o pls)

Pisoi ...bine ca sunteti pe drumul bun fara supozitoare si termometre

Potiune cu chef de munca nu stiu....dar e posibil sa vina cheful muncind
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batmanita spune:

alexia la multi ani sa fii fericita si sanatoasa.
lulu ai un baietel super simpatic.
crix sint superbe creatiile tale dar si manechinele.
boti eu am fost cu denis la noi in cartier si i-a facut doua teste am platit 50ron acum un an.la noi educatoarea ma zapacise zilnic i-mi spunea ca nu aude bine, ca nu vb clar ,l-am dus si la orl-ist si la logoped si amandoua m-au linistit ca nu sunt probleme.
pisoi felicitari pt noua realizare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Sa ma laud si eu cu ce am lucrat in ultimul timp pentru fetitze si pentru baietei (desi eu cred ca-i unisex)


La multi ani sarbatoritei nostre!
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Gabi, sunt absolut fantastice..atat de haioase..fetelor aveti maini de aur!
Si eu stiu sa impletesc/crosetez.....fular

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput