Chiar in panica!

Chiar in panica! | Autor: Rufus

Link direct la acest mesaj

Am in fata o cutiuta cu niste praf alb, fin.
Unde ma pot duce, urgent, sa mi se spuna ce praf e ala? Ca eu n-am gasit...sau nu sunt in stare.
Multumesc!




Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Am in fata o cutiuta cu niste praf alb, fin.
Unde ma pot duce, urgent, sa mi se spuna ce praf e ala? Ca eu n-am gasit...sau nu sunt in stare.
Multumesc!




Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Pai, de unde l-ai cumparat?Sau cum a ajuns la tine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

la farmacie?
la politie?


poate ne mai dai niste indicii

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">pur si simplu MAMA



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Daca l-ai gasit in calitate de parinte poti incerca la o clinica medicala ce are laborator sa il analizeze.
E o cerere mai "ciudatica" dar sunt convinsa ca te vor ajuta.

Sau o farmacie ce are laborator, cele din lantul dona parca au laborant.

Daca l-ai gasit "in afara casei" poti merge si la politie si iti dau ei adresa unui laborator, cred.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Daca te gandesti la ce ma gandesc eu cauta pe net un ONG care e anti si intreaba acolo. Sau poate ii intrebi pe Mediajust sau pe Marius sa te indrume spre vreun laborator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Suna la un laborator care depisteaza drogurile in urina, ar trebui sa poate face o analiza si prafului alb. Am gasit pe net Medcenter. La farmacii nu cred, nu stiu sa existe reactivi

blog

asteptandu-l pe Filip (august 2011)

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Mergi la Inspectoratul Judetean de Politie de la tine, la ofiterul de serviciu si acesta va solicita un lucrator de la BCCOA..(Brigada de Combatere a Crimei Orbanizate si Antidrog.

sau mai incearca aici: http://www.ana.gov.ro/rom/contactpresa.htm

oricum, la orice laborator te-ai duce, daca va fi testat si rezulta a fi drog, vor fi anuntate organele competente, oricum.



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Trebuie sa dea multe explicatii pe la politie .Rufus vrea ceva urgent si de folos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Cutiuta este banala, nu este originala.
Da, ma gandesc la ce este mai rau, am gustat si nu-i zahar pudra, e ceva cu gust chimic, nasol.
Nu ma pot duce direct la politie. Nu inca.


Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Hmmmm... sfatul BCCOA de mai sus este foarte bun. Daca este o eroare nu e nimic nimeni nu va rade, daca insa este ceva ce nu ar trebui - e mai bine asa - vor sti cu exactitate ce este de facut. Nu te sfii - fa ce trebuie facut. Nu-ti fie teama.
Te rog nu te apuca sa gusti. (chiar)Daca ai sti gustul - nu ai rezolva nimic.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucillegrl spune:

mai bine incerci mai intai sa vorbesti cu persoana a carei cutie crezi ca apartine si poate asa afli adevarul.daca nu poti sa incerci la o clinica de dezintoxicare sa intrebi.

30+

Mergi la inceput