Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***317***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Frumoase amintiri, Dodo!
Si ce tare i-a cescut parul Isabellei! E o domnisoara cocheta si frumzoasa Dar Bogdan? Nu ai si cu el poze aniversare?
Felicitari si pentru tort, cred ca a fost


Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Despre petrecerea copiilor ...cat de saraca "petrecerea"/aniversarea e mult mai bine decat fara nimic si copilul sigur se va bucura
si dovada noastra ca au trecut 2 ani cu cea de a doua minune aparuta in viata noastra.Ea ne-a schimbat viata si sensul ei

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!





Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Dodo, ce eleganta a fost Isabella de ziua ei, iar poza cu voi doua, tortul si canita cu cioc imi place tare mult! Chiar, Bogdan pe unde era?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Gata Gina am adaugat si doua dovezi cu Donu'

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Am vazut pozele de la ziua Adelei, a fost o draguta, la fel si prietenii.Monica, ce frumos e oraselul, cred ca ii va placea lui Cristi.Dodo,ce domisoara s-a facut Isa si tortul e yam-yam.Eu ma pregatesc de culcare, am avut doua zile incarcate, de maine o luam de la capat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

doamba de trefla tot la drum de seara pica

deci... tot la servici de nuapteee... of!

am vazut poze si poze si poze si gask vesela si copilasi fericiti si mamici asisderea si magarusi la spectacol si orasele linistite belgiene si canite cu copii de mina si si si .... numai minunatii avem noi aici!

denisamada, merci pt raspuns vaccinele obligatorii sint aici

Din ce am mai citit pe net este recomandata vaccinarea anti-meningita in departamentele unde sint cazuri mai multe (prin nordul tarii), in rest sintem la 1 caz la 100 000. Deci, merci frumos, nu mai intepam dragoana.

Azi am fost pe riu doua ore juam, am revenit frinte. Dragoana tuseste umpic sper sa ii treaca pina miine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

fetelor, mama s-a apucat de lucru, i-a venit o fata cu o lucrare de licenta ma bucur tare (nu pt fata, ca ea are o bila neagra daca nu e-n stare sa-si faca lucrare de sf de studii ) ca mama iese din depresie, incet-incet. Nu a mai facut lucrari de 10 ani, tre sa se recicleze si are subiecte noi de studiat, cum ar fi marketing si manageriat (care se potrivesc ca nuca-n perete la subiect, care e despre arta populara si muzee).

Asa ca, cine poa' sa-mi recomande ceva carti de intrare in materie la asa ceva, pls?


ah, si ce tarife se mai practica? (la buc)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

Vin cu cafeaua!

Am admirat toate pozele in weekend.
IANIS, are ceva care sigur va atrage fetele si parca seamana din ce in ce mai mult cu Ela.

DAVID, e baietel-baietel. Mi se pare ca a crescut foarte mult si nu mai are legatura cu dolofanul de acum un an.

ADELA si ANA, parca sunt tot timpul puse pe shotii- se vede ca sunt colege de gradi.

GAZA, like (cum se zice pe FB) neschimbata.

ISABELLA cu alarie si rochita=DOLL

daca am uitat pe careva iertare.

ILINCA, eu zic sa lasi fitele cu raw (fite in sensul ca e scumpa treaba) si sa te intinzi atat cat te tine plapuma fara sa ai frustrari. Nu trebuie neaparat sa faci pparty cu lume multa daca nu ai bani (look at me) ci doar ceva acolo sa marchezi momentul sa nu te certe Sophiphi cand o fi mare.

CHATONEL, eu am ceva carti in format electronic prin calculator (marketing si comunicare). Daca vrei sa iti trimit da-mi o adresa de meil si le urc pe transfer si iti descarca mama ta de acolo. Despre bani...nu mai stiu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

La multi ani Ianis Cezar!!!

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani Ianis Cezar!ghiocel de Ela78


O saptamana frumoasa tuturor!

PS: Bogdi a sta mai mult cu fata nasilor ...s-au zbenguit ...dar am atasat foto si cu el/ei

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Si ca tot am vorbit de Ianis mai devreme ii zic LA MULTI ANI cu sanatate! Sa ramana la fel de independent ca si pana acum si sa isi bucure parintii in continuare!

Mergi la inceput