AJUTOR PENTRU MARIUS!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

nu ,nu am indraznit sa propun asta

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

sa inteleg ca platile ce le avem le facut in contul altor cazuri se pot face pentru Marius? sau am inteles gresit...




e o idee buna,e o urgenta,sa procedam,exact cum am procedat la Alex!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna! Am toata simpatia pt Marius si felicit pe Anca pt initiativa.
Dar, sa nu uitam ca mai sunt si alte cazuri grave si urgente. Eu una nu sunt de acord cu virarea tuturor banilor in contul lui Marius. Da, pt Alex s-a facut asa, dar a fost vorba de 4-5 zile, nu mai mult. Nu stiu daca parerea mea conteaza, dar eu ce plati am de facut o sa le fac in contul celor pt care am licitat.




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Buna! Am toata simpatia pt Marius si felicit pe Anca pt initiativa.
Dar, sa nu uitam ca mai sunt si alte cazuri grave si urgente. Eu una nu sunt de acord cu virarea tuturor banilor in contul lui Marius. Da, pt Alex s-a facut asa, dar a fost vorba de 4-5 zile, nu mai mult. Nu stiu daca parerea mea conteaza, dar eu ce plati am de facut o sa le fac in contul celor pt care am licitat.





Laura,ar fi fost vb tot de cateva zile,ca sa mai poata strange niste banuti!dar,sigur fiecare procedeaza cum crede de cuviinta!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Buna! Am toata simpatia pt Marius si felicit pe Anca pt initiativa.
Dar, sa nu uitam ca mai sunt si alte cazuri grave si urgente. Eu una nu sunt de acord cu virarea tuturor banilor in contul lui Marius. Da, pt Alex s-a facut asa, dar a fost vorba de 4-5 zile, nu mai mult. Nu stiu daca parerea mea conteaza, dar eu ce plati am de facut o sa le fac in contul celor pt care am licitat.




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me


total de acord cu laura...eu in momentul asta am de plata vreo 250-300lei la bazar bani pe care ii voi plati pe 10 cand mi se umfla contulcu indemnizatia...majoritate banilor sunt pt david si raisa..cum sa nu ii trimit eu acum leditiei 100lei de ex cand citeam zilele trecute la subiectul ei ca luna trecuta a strans de la bazar vreo 500lei iar medicamentele pt david au fost vreo 20mil??/ toti copilasii au nevoie de bani,nu ii putem nedreptati pe unii



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mihaela nu mai stiu cum statea treaba atunci cand a fost cu alex,dar acum uite iti dau un exemplu:eu am de plata pt david produse pe care ledi le-a primit de la o mamica le-a pozat mi le-a livrat din banii ei...acum eu sa trimit banii in alt cont cum i-ar pica ei?cand a muncit atat sa pozeze sa incarce in bazar,a facut si drum la posta....aceeasi situatie si cu katerryna mama raisei si cu diana mama lui alex , ca eu pt ei am de platit acum



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Buna Anca,

daca fac plata a ce am licitat pe bazar, cu paypal, trebuie platit in plus pt comision, ceva? Nu am mai platit asa si nici sotul meu nu stie cum e. Stiu ca astept sa se termine licitatia si factura, dar sa stim ce si cum.

Mersi!




Mami a lui Cristi



NOUTATI - www.lucrumanual.tk/cercei/69-cercei-veselie-model-2.html" target="_blank"> Cercei "Veselie"

Magazinul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

mai nu trebuie sa-mi dati mie explicatii,faceti cum credeti de cuviinta...eu am facut o propunere,pt un caz disperat,daca se poate bine,daca nu,nu....asta este!
fiecare face cum ii dicteaza constiinta si bineinteles cum poate si daca poate!
mi asa mi s-a parut normal sa procedam in acesata situatie,pt ca Marius,va pleca intr-o tara straina,unde nu stiu daca ar gasi intelegere,cum ar trebui sa gaseasca aici la noi!
va rog,sa ma scuzati daca am deranjat!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

of, ce am facut



mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

of, ce am facut






n-ai facut nimic rau...e o propunere,de care se va tine cont in functie de posibilitatile fiecaruia!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput