Copilasi de Iulie - August 2004 * 69

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cristalina,
tin minte ca fetele tale au spus de jocul ala de facut inghetata ce se vede pe disney, doar ca e in lb bulgara; ai gasit cumva pe undeva ???

Sau ati vazut voi pe undeva ???

Help.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Daria, n-am gasit dar nici n-am cautat...
Bine ca mi-ai adus aminte, trebuie sa cumpar cadoul pentru ziua Oanei...(ma lasa memoria...ih)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

nici io n-am portofoliu si n-am auzit de el...aici in mod sigur nu racoleaza liceele bune pe nimeni, se intra pe pile si cu asta basta, stiu ca am copii destepti, nu-mi bat capul in privinta asta, cel putin acum asa se arata, mai fac rost de pile si se rezolva:P

sanatate multa si lui Andreiush si lui Robi, aveti grija de voi
felicitari pt rezultatele la teste, si distractie maxima la treatru, felicitarri olivia !

sa avem o saptamana linistita cu totii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Carmencito, te pupa jeanadik io....ca io intrebai unde l-ai inscris pe Ionut...la national,felicitari!....la bilingv sau normal?!?....deci io vreau sa fiu o mama informata,asa ca trag cu urechea-n stanga si-n dreapta...sa fiu pe faza atunci cand trebuie sa directionez cupilu in functie de calitatile si dorintele lui...v-am zis ca nu-s pregatita de inceperea scolii,nu?in conditiile actuale ma simt un pic ca-n jungla...da' sper ca-n concediu sa ma maturizez si io.....
Cristalina distractie maxima la teatru si la bunici!
Sunt fericita ca i-am cumparat cupilului stilou pentru stangaci,pelikan junior

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ioana, felicitari si sa-l folositi sanatoase
Nici io nu`s pregatita de scoala deloc dar deloc-deloc.
Giulik nu-si incape`n piei de fericire ... nu stie ea cum e in sistem

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

geoana, pardon, dau melu`;)) multumim, am par alb da` nu mai conteaza:D la intensiv engleza am pus bifa da` stai ca intrai in hora, in iunie e testarea la limba;)) si p`orma `om videa;
si da, pregateste`te de jungla, ai intuit bine
edit, azi fu ultima zi la after school, am o jale`n mine, moama, moama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!
Eu sunt la Palat cu copii si ma plictisesc (tare bine e cu copii mari :-) ), asa ca am intrat sa vad ce face#355;i. Pe Stefi am inscris-o la Alecsandri si pentru ca fac engleza si germana intensiv si in clasa a 5 tot acolo vreau sa o las. La concursuri a tot fost, numai ca eu nu i-am pastrat diplomele, voi incepe sa le strang. Si eu voi face la fel ca si Carmen, nu sunt de acord sa dau bani pentru a intra Stefi la o anumita scoala.
Ioana de unde ai luat stiloul pt Maria? Mie mi-a adus matusa mea din State, tot Pelikan cu 11 dolari.
La filme si noi ne uitam dupa ce culcam copii, la 4 din 5 filme eu adorm indiferent cat este de interesant. Vichy, Cristina, Barcelona e super.
A, Roberta, eu nu fac mancare pt musafiri si zile de nastere, pizza e la putere si tort de la Tuffli, sambata prefer sa ies cu copii si sa chem o doamna sa faca curat si asa mai rezit cateodata sa vad un film pentru o mamica obosita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata dragelor
v-am mai zis si ieri ca nu ma mai tin nervii cu vremea asta, da? iar sunt 7 grade, ceata de nu vezi la 100m in fata, burnita... zau, nu tineti toata primavara pentru voi, mai dati si pe aci.
ma duc sa mai beau o cafea ca zau daca pot balmaji altceva.
pup iu, o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatzapoftiti la capuccino,mult soare si cer senin
Andreeam stiloul l-am cumparat de la libraria Alexandria acum este pe Stefan cel Mare,cu tot cu rezerve si pic am dat 50 de lei!
Hai sa avem o zi scurta ca doar este vineri
pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Rox, ce rau imi pare ca e tot asa la voi :(
Ioana, bine ai zis cu ziua scurta, ce-as mai vrea si eu Dar pana la 6 aici ma va lua naiba. E prima saptamana cu program normal, iar si weekend liber.
Zi-ne si noua prin ce se deosebeste stiloul vostru de cele normale ?
Sunt asa curioasa

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput