Copilasi de Iulie - August 2004 * 69

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Florilor!
Sa traiti cu numele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
la multi ani fericiti pentru sarbatoritii de ieri!!
am avut si noi in sfarsit un week end cald. azi e din nou noros dar de... nu mai zic nimic, ca au fost ieri 18 grade . asa ca am fost in parc, am mancat pe terasa la mall si a fost super.
sper ca ati avut zile frumoase... haideti la semnat condica.
pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...prezent la semnat condicutza
la multi ani cu fericire si sanatate tuturor sarbatoritilor de Florii!
Raportam un week-end cu di toati..sambata am finalizat curatenia de pasti si ne-am plimbat prin parc cu bici,duminica am fost la film 3D,Rio...este un film dragutz,eu m-am simtit in vacanta pe tot parcursul filmului..si desigur bucatarit in timpul liber
Btw de entuziasmul pentru scoli,vineri am fost cu mandra la servici ca era ziua portilor deschise ,intr-un moment de respiro am luat-o sa-i arat toate standurile cu prezentarea facultatilor...la sfarsit o intre unde i-a placut mai mult si cam unde ar vrea sa se inscrie...raspuns:"la sport,era super tare ai vazut ce cupa frumoasa si ce multe medalii aveau"
am si niste pozici
http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/primavara%202011/?start=all
pupicei,hai sa avem o saptamana linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce tare e Gorodica asa cu capca

la noi un weekend linistit. vreme cu soare dar vant oribil.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

... La Multi Ani celor care si-au serbat ieri onomastica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Pupici sid e la mine si LA MULTI ANI celor care si-au serbat ieri onomastica!
Noi l-am serbat pe sot, si el e Florin, am fost la soacra-mea la masa. Dupa-amiaza ne-am alergat prin curte, bucurosi de asa vreme frumoasa! Sper ca de data asta sa se adevereasca vorba din batrani care zice "cum e vremea de Florii, asa e si de Paste"!

Si noi am vazut Rio, weekendul trecut - copiilor le-a placut, dar mie mi-a dat ameteli - toate scenele alea cu zbor in viteza, vizionate 3D, mi-au dat ameteli... dar numai mie, sotul si copiii nu au au avut nimic...

Frumoasa Gorodica cu shapca "bazata"!!!!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hai ca am facut si eu rezervare pentru maine la Rio.. mergem cu familia Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Vizionare placuta, Rox!!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata dragelor
iar nori azi... macar sa nu ploua. is cam ostenita, nici eu nu stiu de ce.... o fi nevoie de vacanta?
revin. sa aveti o zi frumoasa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

aici s-a inprimavarat ...sunt deja 15 grade afara si vor fi vreo 25 pe dupamasa...cand mergem la scos dintisori

azi noapte m-a trezit Dea pe la 1 si m-a pus sa deschid geamul ca-i e cald, l-am deschis laaaarg ca daca doar il las rabatat zice ca nu-i vine aer destul, si apoi am zis ca-s inchid la loc, dupa ce adoarme, am adormit amandoua deodata, si m-am trezit la 6 dimineata intr-o racoareeee, uff, cum am putut sa adorm ca o nesimtita?? am pus imediat mana pe fata, era calduta, acoperita, nici macar nu-mi aduc aminte daca am acoperit-o eu sau s-a acoperit singura, nu stiu ce am de o vreme, ma concentrez tare greu, sunt aeriana, melancolica, uneori ma surprind si eu, imi povesteste sotul cate ceva si la un moment dat gandurile mele zboara in alte parti, abia daca mai prind crampeie din ce zice...noroc ca nu vorbeste mult ca s-ar prinde ca n-am auzit decat un sfert din subiect.
Si nu, nu sunt indragostita :) O fi de la primavara...

am sa mai spal cate ceva prin casa ca azi pana nu vad cum e Danu cu dintisorii, nu am stare

o zi buna sa avem

Mergi la inceput