*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (482)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

multumiiiim!!
suntem fericiti, in primul rand! apoi, speriati, panicati de ce ne-o rezerva viitorul, ca usor cu 2 copii, nu e... dar va fi frumos!.. sper sa fim sanatosi, la termen, si restul, Doamne ajuta!

Iubirea mea Mufarin, bandit mic


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Luny felicitari pentru bb ,ma bucur pentru voi,si sa va dea DD putere sa yi pueti creste pe amandoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata randunici!

Gata-i si cafeaua si ceaiul! Poftiti, nu va sfiiti!
Va astept la ciripit!



LA MULTI ANI Medeea Elena! Sanatate si numai bucurii!


miradi, felicitari mami!


Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

multumiiiim!!
suntem fericiti, in primul rand! apoi, speriati, panicati de ce ne-o rezerva viitorul, ca usor cu 2 copii, nu e... dar va fi frumos!.. sper sa fim sanatosi, la termen, si restul, Doamne ajuta!

Iubirea mea Mufarin, bandit mic


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Luny, sa fiti fericiti cu totii si sanatosi cat cuprinde ! Sarcina usoara, fara greturi, stari de obo, pofte ciudate, kg prea multe ! Asteptam vesti in continuare!

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana,imi voi cumpara ceaiuri sa imi fac s abeau,referitor la meniul de inca nu m-am hotarat ca mai vine o colega de liceu la mine(careia ia murit mama anul trecut)si nu stiu ce vom gati.Curatenia a facuto mama inainte sa plece in Italia sa nu ma lase cu toata curatenia.Apropo de si noi suntem,pe mine ma mai cherama si florentina si Delia(de la dalie)

http://alinahandmade.blogspot.com/


am notat si data viitoare nu se mai intampla!
Esti o fericita in privinta curateniei . Inainte de a o avea pe Bianca aveam, bineinteles mai mult timp de , acum trebuie sa le fac pe toate la foc automat . Anul trecut mi-am permis sa chem ajutor profesionist pentru curatenie... De cand cu criza asta...n-am mai reusit sa apelez la ei . Asta e! Sanatosi sa fim ca le rezolvam pe toate cu ajutorul lui Dumnezeu.
Tu, cum mai esti?

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:






Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora racz spune:

Lunny sanatosi sa fiti ca restul(dupa cum te cunosc)le veti duce pe toate!Tii minte ca acum catva timp nici nu te gandeai la bb2?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

MKariana eu spun prezent la cafea,eu ma simt mult mai bine ,mama ta cum se mai simte?stiu ca sunt o norocoasa dar pana in decembrie cred pana va veni mama eu le voi face pe toate,ma bucur k ma mai ajuta si sotul.Te mai astept sa mai vb.Ms pentru cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

MKariana eu spun prezent la cafea,eu ma simt mult mai bine ,mama ta cum se mai simte?stiu ca sunt o norocoasa dar pana in decembrie cred pana va veni mama eu le voi face pe toate,ma bucur k ma mai ajuta si sotul.Te mai astept sa mai vb.Ms pentru cafea

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, ma bucur ca esti mai bine! Mama e bine, urmeaza ca miercuri sa se intoarca acasa, de-abia o asteapta tata . Bine ca ai ajutor din partea sotului tau. I-au trecut bubitele Deliei?

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Teodora, esti suparata pe noi?


Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput