*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (482)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:



LA MULTI ANI Sanziana!
Sanatate si multa fericire!



Kya !


Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata!

Poftiti de serviti! si sunt gata!

Fetelor , da' ce-ati mai scris...nu reusesc sa recuperez din urma.... Glumesc, bineinteles... Noroc cu Alina de mai acepta invitatia la cafeluta ca de altfel as ciripi toata ziulica singura pe ramurica....Vad ca viziualizari sunt o multime.... pacat ca randunicile nu vor sa intre in dialog cu mine... Sunt o fire rabdatoare si astept.....poate o sa reusesc pana la urma sa mai animez craca....Stiti voi....speranta moare ultima .
Chiar daca sunt mai mult singura care ciripeste pe ramurica sunt hotarata sa nu o parasesc . Are un istoric mult prea frumos ca sa fie lasata asa golasa.... aici s-au legat prietenii trainice chiar si asa...virtual...Inclin sa cred ca va reveni pe crenguta ciripeala de alta data!
Ufff..gata ca am luat-o pe campii si o sa ma ud la desuuri...la noi ploua... si e friiiig...m-am saturat de vremea asta de cacao...

Va las acum, la munci, am doua meetinguri de pregatit...
Va pupez....si va doresc o zi buna in continuare!



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Neatza Mariana,eu spun prezent la cafea,si la noi ploua de ieri dupa-amiaza si e frig si e o vreme asa urata.Abia astept sa revina vremea frumoasa.Sa speram ca vor reveni randunicile pe craca.
La Multi ani sarbataritilor,un drum linistiti in viata,sanatate ,fericire si bucurii alaturi de parintii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

!

Chiar sunt asa de invizibila? De nimeni nu a sarit cu inca o pana acum?
Atunci, dau eu o cafea cu ce aroma vreti voi… e multa si e gratis ....stiu...ploua cam in toate zonele, nu va invit pe ramurea....ci intr-un cuibusor uscat...




Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

repede la copilut ..ca ma asteapta. Aseara dupa ce am prestat calcaturi…am avut ora de desen cu ousoare, ne-am jucat cu animalutzele din plastic…am pregatit impreuna o mini pizza…si cam atat…. Sa vedem ce mai facem si astazi… Si ploua, ploua…exasperant… n-am chef de nimic.
Pupici la randunici, bebice si bebici!
Ne auzim maine!

Va las si o melodie. Katy Perry asa cum nu mi-as fi inchipuit-o niciodata! Noroc ca imi plac SF-urile…




Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:



LA MULTI ANI Antonia Rafaela!



bitza037 !


Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata randunici!

Poftiti la si ! Sunt fierbinti!

Am inceput ziua foarte bine, l-am trezit pe randunoi sa ma duca la servici, frate 4 grade afara... o sa ma uit mai tarziu la prognoza de we, vreau sa sterg geamurile....La job e liniste...
Am aceeasi stare de aseara , dupa emisiunea lui Morar, "Joia de colectie" de la "Rai da' buni". Au fost invitati cei de la Holograf . Bianca a "cololat" la sufragerie cu tati si eu am reusit sa vad toata emisiunea. Ce sa mai spun..fara cuvinte...profi pana la capat...la un moment dat Bitman a spus ca vor scoate ultimul lor album in toamna...sa fie chiar ultimul?

Va postez si cea mai recenta melodie a lor...



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

fetelor! Ce de vizualizari....
Indrazniti! Chiar nu aveti nimic de scris? Chiar s-au epuizat toate subiectele de discutie?


Va astept sa popositi pe ramurica!



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Neata Mariana,va invit la o aburinda sau la un ceai verde,va astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Neata Mariana,va invit la o aburinda sau la un ceai verde,va astept

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, multumesc pentru cafea, o servesc acum chiar daca s-a racit . Pe timpul asta e buna si asa, alunga somnolenta !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput