*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (482)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Multumim frumos,eu accept iunvitatia cu mare drag si la multi ani tuturor sarbatoritilor si parintilor,sa fie sanatosi,sa le dea DD putere parintilor sa yi creasca frumos,sa dea societatii niste oameni minunati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Va multumesc frumos pentru urari. Imi cer scuze ca abia acum, insa nu am mai putut intra pe forum de cateva zile...am avut mult de lucru, comenzi de Tutu-uri, de organizat zile de nastere...in fine.


La multi ani sarbatoritilor pe care i-am ratat !

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui oprescuflore

Multumesc foarte mult .....am fost placut surprinsa ,chiar daca nu scriu deseori va citesc .

Va multumesc .

Va invit la o feliuta de tort si un pahar cu sampanie

LA MULTI ANI pentru randunica oprescuflore!

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga


Flori mami de Bianca(29.05.2006)si Madalina (04.03.2008)
[/quote]



Multumim pentru tratatie! Sa auzim numai de bine!

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

Va multumesc frumos pentru urari. Imi cer scuze ca abia acum, insa nu am mai putut intra pe forum de cateva zile...am avut mult de lucru, comenzi de Tutu-uri, de organizat zile de nastere...in fine.


La multi ani sarbatoritilor pe care i-am ratat !

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"


Spor la Tutu-it!
Sa dea Dumnezeu ca roadele tale sa fie pe masura efortului depus!


Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata randunici!

Poftiti la si ! Va astept la ciripit!
Va doresc o zi minunata in ciuda vremii de afara!
Si dupa cum v-am promis...... !


Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu spun prezent la cafea,ne auzim pe ramurica la ciripit Mariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Eu spun prezent la cafea,ne auzim pe ramurica la ciripit Mariana

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina ! Voi ce mai faceti? Delia cum mai e? Ati reusit sa luati tratamentul?

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Se apropie Pastele, sunt atatea de facut... tanjesc dupa caldura si soare.....vreau sa simt cu adevarat primavara…...in fata geamului de la sufragerie avem un cais care a inflorit…mititelul..mi-e mila de el cand bate vantul puternic si-i scutura floricelele…
As fi vrut sa plecam undeva de Paste, dar nu mi-a iesit socoteala… apropo: “Stiti cand e contabilul fericit? Cand ii iese socoteala!” Cheltuielile care vor fi in perioada asta, in cazul in care plecam, depasesc cu mult bugetul familiei….Asa ca o sa-mi fac un plan de bataie pentru saptamana viitoare in asa fel incat sa rezolv tot ce mi-am propus. Am deja o lista cu ce-si doreste Bianca sa-i aduca printre care: un fier de calcat (ca sa calce impreuna cu mami), un catel (care vrea sa-l traga asa…dupa ea), un trenulet din lemn (pentru ca asa a vazut intr-o reclama la TV) si altele….nu-mi mai aduc aminte sa le enumar…. Aseara imi spune: “Mami vreau sa zbor..asa (si intindea manutele in sus….). Si i-am explicat copilului ce si cum…..si concluzia a fost ca vrea sa fie o pasarica ca sa aiba aripioare…. M-a tot dragalit toata dupa amiaza (lucru care-l face cam rar) ….intrand in sufragerie la ea imi spune: “Ce faci mami fata mea frumoasa?” Iubita mea...

Astazi am inceput cresa…sa vedem ce spun doamnele….

O zi buna in continuare!


Imi place mult melodia asta din Twilight!



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Si eu trebuie sa imi fac socotelile,dar prefer sa le las pe mai tarziu,nu stiu ce yi va aduce Deliei sa vedem acum,eu imi doresc sa fie soare,si eu imi doresc de iepuras o zi doar pentru mine(stiu ca suna egoist va rog nu dati cu rosii)dar cred ca meritam si noi un asa rasfat din cand in cand.Va astept la un cappucino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, sar'na pentru cappuccino ! L-am insfacat si-l beau in timp ce o sa "typing" un "minutes" .

Datoriile pe care le avem de indeplinit sunt atat de urgente si presante incat neglijam restul... Totusi a te opri pentru a te destinde si profita de viata nu este un lux....este o nevoie .


Si o alta melodie din Twilight care imi place: Rivers flow in you!




Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

Mergi la inceput