Puiuti de Sept-Oct 2011 (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

e SUPER tricoul

cu bubitele stiu ce zici seidana
eu asa patesc de la ceas sau de la cureaua de la pantaloni dar am invatat un truc si am scapat de problema , dau cu lac incolor de unghii pe suprafata care intra in contact cu pielea
cercei in schimb , doar aur pot purta , nici macar argint nu mi suporta urechile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Seidana, si la argint nu ai alergie?

11+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Seidana, si la argint nu ai alergie?

11+

Bijuteriile mele


pe gat am facut... pe maini nu am purtat, in urechi se pare ca nu.. dar cerceii de argint pe care ii port ii cam de 4 ani.. si ii tot schimb..

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

e SUPER tricoul

cu bubitele stiu ce zici seidana
eu asa patesc de la ceas sau de la cureaua de la pantaloni dar am invatat un truc si am scapat de problema , dau cu lac incolor de unghii pe suprafata care intra in contact cu pielea
cercei in schimb , doar aur pot purta , nici macar argint nu mi suporta urechile


eu puneam la ceas scochi sau plasture.. insa in timp nu am mai putut trisa nici asa..

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

E super modelul...............dar ptr mine la cat sunt de obosita mai comod ar fi sa ni le faca athosik. Mai rau e cu expedierea lor.

16+si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Athosik daca eu aleg ca mie sa imi faci tu la tine la firma si sa mi-l trimiti, eu iti trimit banii, inclusiv pe transport.Ce zici?

16+si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Jade, inseamna ca ai o problema cu cuprul, daca si la argint ai alergie. Argintul e 92,5% argint, restul cupru.
Este cupru emailat, care nu ar trebui sa provoace alergii, cuprul neavand contact direct cu pielea.
Sunt si facute din otel chirurgical, poate alea sunt mai purtabile

11+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Pai io zic asa, daca tot poate Atoshik sa le faca la ea la firma, sa le faca ea pt toate,adik ma rog,cine vrea,si ii trimitem fetei banii intr-un cont ceva,si apoi le trimite ea?/dacas are timp si daca ar fi si ea disponibila?

Zubi, mami16+
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Athosik daca eu aleg ca mie sa imi faci tu la tine la firma si sa mi-l trimiti, eu iti trimit banii, inclusiv pe transport.Ce zici?

16+si mami de Razvan 7 anisori


Da sigur k Da .... doar sa spui : culoare(k in poza) si marime!!!

16+ cu
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Jade, inseamna ca ai o problema cu cuprul, daca si la argint ai alergie. Argintul e 92,5% argint, restul cupru.
Este cupru emailat, care nu ar trebui sa provoace alergii, cuprul neavand contact direct cu pielea.
Sunt si facute din otel chirurgical, poate alea sunt mai purtabile

11+

Bijuteriile mele


e posibil
nu m am testat sa stiu exact la ce am probl

Mergi la inceput