Puiuti de Sept-Oct 2011 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Salutare fetele, cum sa tin pasul cu voi? Nici nu mai stiu la ce voiam sa raspund.

MatzaRebela pot sa-ti dau un sfat? Nu fa morfofetala la Bisoc. Medicul respectiv a cam dat rateu la ecografiile astea. Mie personal mi-a spus ca baietelul meu pare sa aiba ventriculii cranieni dilatati dar sa nu ma stresez si sa revin dupa o luna. I-am spus medicului meu ce mi-a zis si m-a trimis la Cluj la dr Stamatian ca sa verificam daca sunt probleme. Copilul era bine mersi, s-a si uitat ciudat la mine dr cand m-a vazut venind de la drum lung asa panicata. Nu va spun prin ce-am trecut. Unei alte prietene i-a spus la morfo ca bebe e bine mersi si el s-a nascut cu transpozitie de vase mari si a supravietuit doar o luna. Este o malformatie care se vede la ecograf. Si am mai auzit si alte cazuri. No, ideea era sa faci morfofetala cu cineva cu experienta (ex Anastasiu, Gliga sau Podasca). Eu personal nici despre Ionel n-am o parere prea grozava, tot din motiv de superficialitate dar nu vreau sa dau nastere la polemici.

bujo mami de Filip si 15+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Vreau si eu user si parola...please!

Natalia - mami de Stefania-Irina 26.12.2007 - Ana iubita 04.02.2005 si 17 sapt + cu
Poze: http://community.webshots.com/user/natalias103
http://www.flickr.com/photos/10220847@N05/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui bujo

Salutare fetele, cum sa tin pasul cu voi? Nici nu mai stiu la ce voiam sa raspund.

MatzaRebela pot sa-ti dau un sfat? Nu fa morfofetala la Bisoc. Medicul respectiv a cam dat rateu la ecografiile astea. Mie personal mi-a spus ca baietelul meu pare sa aiba ventriculii cranieni dilatati dar sa nu ma stresez si sa revin dupa o luna. I-am spus medicului meu ce mi-a zis si m-a trimis la Cluj la dr Stamatian ca sa verificam daca sunt probleme. Copilul era bine mersi, s-a si uitat ciudat la mine dr cand m-a vazut venind de la drum lung asa panicata. Nu va spun prin ce-am trecut. Unei alte prietene i-a spus la morfo ca bebe e bine mersi si el s-a nascut cu transpozitie de vase mari si a supravietuit doar o luna. Este o malformatie care se vede la ecograf. Si am mai auzit si alte cazuri. No, ideea era sa faci morfofetala cu cineva cu experienta (ex Anastasiu, Gliga sau Podasca). Eu personal nici despre Ionel n-am o parere prea grozava, tot din motiv de superficialitate dar nu vreau sa dau nastere la polemici.

bujo mami de Filip si 15+ cu


Ancaroro.. ce bebe frumos.. ce poze frumoase.....

Eu mi-am gasit medic intre timp.. am fost productiva..

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Hei, asta e al treilea mesaj in care scriu ca vreau parola de la cont . Chiar nu il vede nimeni?

camady cum iti doresti tu baiat din nou, asa imi doresc eu iarasi fata

de si13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

bujo nu ma speria.. eu deja am fobie de medici si de spitale pfff, nush oricum pana pe 21 aprilie am timp sa ma mai gandesc.. ideea e k eu nu pricep dc m-a pus la bisoc pt ca sincer nu am cerut la el si nici cu recomandare de la dr ionel nu a fost...oricum imi iau purtatorul de cuvant cu mn:)))ca eu m-as pierde nu as stii ce sa intreb:))))

Pupici

Bine ai facut seidana sa fie de bine si sa auzim de bine:)

16+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

V-am vazut! Gravidute frumoase cu burtici frumoase si bbei simpatici! Sper sa apuc si eu sa-mi fac ceva pozici si sa imi prezint si eu balonelul :)

Va pup! fug din nou la sport adica dupa Ana la gradi si apoi cu ea la balet ...in urma bicicletei

Natalia - mami de Stefania-Irina 26.12.2007 - Ana iubita 04.02.2005 si 17 sapt + cu
Poze: http://community.webshots.com/user/natalias103
http://www.flickr.com/photos/10220847@N05/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui inutsa

Hei, asta e al treilea mesaj in care scriu ca vreau parola de la cont . Chiar nu il vede nimeni?

camady cum iti doresti tu baiat din nou, asa imi doresc eu iarasi fata

de si13+


Si nasa-mea exact la fel a vrut si i-a iesit. Eu cred ca as vrea pereche.

Mi-am adus aminte ca nu ti-am raspuns ....merg la Dr. Elena Mihalceanu

Oana 13+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Eu imi doresc tot baiat ca mai am unul acasa.Consider ca un fratior ptr el e mult mai bine.Eu sunt la parinti frate si sora, desi ne impacam fff bine anumite intimitati n-am putut niciodata sa i le spun si sunt convinsa nici el mie.
Apoi baiatul meu vrea tot timpul o pers. care sa se joace cu masinile cu el, fotbal, batai, iar o surioara n-ar putea sa-i tina isonul.

15+si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Vreau si eu user si parola...








Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 16+ cu - Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Vreau si eu user si parola...








Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 16+ cu - Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!





ai pm


Am sunat sa imi fac prg la noul medic.. cica numai pe 2 mai are loc..

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput