Puiuti de Sept-Oct 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

sters ,atoshik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Sa-mi dau si eu cu parerea despre problema cu parola de pe contul comun. Nu e vb de un virus care a facut asta, ci de o mana de om. Persoane care ar putea face asta... sunt destui descreierati pe lumea asta! Nu ati auzit de scandalul cu poze cu bebei puse de mamici de pe DC si care erau deliciul pedofililor si circulau intre ei? Bine, pozele cu pricina erau cu copilasi in fundul gol, pe la mare sau mai stiu eu. Dar, totusi, a fost mare tambalau, nush daca s-a rezolvat ceva.

Felicitari fetelor care au aflat sexul bebelului! Doamne, ca tare imi doresc o fetitaaaaaa, iar . Ma fugareste sotul, el care asteapta puta

In privinta testelor, dublu si triplu, ele dau doar date statistice, si am auzit si de erori destule, cand aratau ca bebe ar avea o problema si se nastea sanatos. Sau am mai auzit cand s-a facut chiar amnio, rezultatul: bebe sanatos, dar de fapt s-a nascut cu o boala genetica grava. Amnio depisteaza doar anumite boli genetice, cele mai comune. Asa ca... nush ce sa zic. Nimic nu e f sigur, din pacate

loredanar nu iti fa griji in privinta greutatii bebelului, fiecare se dezvolta in ritmul lui. Atata timp cat e in grafic, e ok. Poate la inceput creste mai "lent", apoi poate recupera. Si, da, ai dreptate ca trebuie sa fim relaxate si cat mai putin stres. Sfatul cu "fara stres" nu e asa, zis "just like that", chiar are fundamente stiintifice, acu nu intru in detalii, dar chiar trebuie sa fim cat de cat destresate

jadejador eu toate eco le fac cu dr cu care o sa si nasc. La morfofetala o sa merg la alt dr, pt ca ecograful dr-ului meu nu e destul de performant ca ala din maternitate de ex. Asta cred eu ca e motivul. Sau pt ca celalalt dr e specializat in morfofetale. Nush, imi zice dr la mom potrivit

seidana eu zic ca ar fi bine sa fie mutate toate pozele, iar cele de pe contul vechi-sterse. Si poate un PM la fetele care nu-s asa de active, ca a fost schimbata locatia pozelor. Editmultumim pt noul cont si pt transfer!

alexa imi pare f rau pt pierdere!

Vreau si eu parola noua, pls!

de si12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Stergeti si la mine va rog , fetele. Eu am pus pe picasa. Daca nu mai utilizam contul vreau sa fie sterse. Si daca ma ajuta cineva si pe mine cu noul cont si parola

Oana 13+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Stergeti si la mine va rog , fetele. Eu am pus pe picasa. Daca nu mai utilizam contul vreau sa fie sterse. Si daca ma ajuta cineva si pe mine cu noul cont si parola

Oana 13+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!


PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Multumesc Jade

Oana 13+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Fetele pe mine m-au apucat deja emotiile:
am mancat un covrig, un batonel de cioco casa, bisc cu scortisoara si un sandvici.. acu crap.. si tremur de emotii

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Fetele pe mine m-au apucat deja emotiile:
am mancat un covrig, un batonel de cioco casa, bisc cu scortisoara si un sandvici.. acu crap.. si tremur de emotii

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


Fii BARBATA!!!!

16+ cu
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Fetele pe mine m-au apucat deja emotiile:
am mancat un covrig, un batonel de cioco casa, bisc cu scortisoara si un sandvici.. acu crap.. si tremur de emotii

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


Stai linistita ca bebe e bine mersi acolo . Nu te mai stresa!

Oana 13+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

sters ,atoshik

Multumesc

16+ cu
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Seidana n-am citit despre angel ca a pierdut sarcina. Sa fim asa o odisee ghinionista? M-am mai uitat la alte fete si lista la prietene dragi nu e asa lunga ca a noastra, din contra ele au lista mult mai lunga la mamici insarcinate.

15+si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput