Puiuti de Sept-Oct 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

sterge-l si pe al meu!!!

Lori 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Jade strergel si la mine daca poti sa l transferi pe gmail ca eu nustiu cum

multumesc mult

Cea mai fericita mami 16 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Inca o chestie.. daca cumva am gresit ceva in uploadarea pozelor va rog sa ma iertati.. din graba doar

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_scu spune:

cine are timp va rog si la mine parola

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_scu spune:

si daca mai esti pe yahoo jade stergele si pe ale mele


10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

!!!sunt pe picasa yahoo
daca e cineva care doreste sa i sterg albumul sa spuna




Sterge-l la mine . Multumesc.

15+si mami de Razvan 7 anisori


ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Eu habar n-am de ce cont pe yahoo ati pus voi pozele ,se pare ca nu sunt la curent.
Eu am pus pe Picassa ,vreau sa mi stearga albumul . Nu am cum sa intru ca nu mai am parola.
A inceput sa-mi fie frica sa pun poze chiar si in albume private .Nu stiu daca a fost defectiune de la ei sau cineva si-a bagat nasul peste contul nostru,dar nu cred ca ar avea motiv .


Eu vineri am programare la dublu test. Regret ca am acceptat.Stau in stres de pe acum.Triplu test nu-l fac SIGUR !!!!!!!!!!

Daca Doamne fereste imi da vreo veste proasta,ce am de facut? NIMIC !
Avort nu fac ,tratamente nu exista ! Si voi muri de suparare si stres pana la la nastere

12+


:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

am sters albumele fetelor care au solicitat
mai raman logata , deci daca mai vrea cineva , sa zica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

alayna nu cred ca trebuie sa ti faci griji atit de mari, roaga-te la Dumnezeu si totul va fi bine, nu trebuie sa te gindesti ca poate fi ceva inneregula, te stresezi tu mai mult si pe bebe.

Seidana dar pe ce cont acum ne putem vizualiza pozele? ca pe yahoo am cerut sa mil stearga acum sa inteleg ca e alt cont...nu am apucat sa rezivui mesajele in urma scuze

Cea mai fericita mami 16 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui alayna

Eu habar n-am de ce cont pe yahoo ati pus voi pozele ,se pare ca nu sunt la curent.
Eu am pus pe Picassa ,vreau sa mi stearga albumul . Nu am cum sa intru ca nu mai am parola.
A inceput sa-mi fie frica sa pun poze chiar si in albume private .Nu stiu daca a fost defectiune de la ei sau cineva si-a bagat nasul peste contul nostru,dar nu cred ca ar avea motiv .


Eu vineri am programare la dublu test. Regret ca am acceptat.Stau in stres de pe acum.Triplu test nu-l fac SIGUR !!!!!!!!!!

Daca Doamne fereste imi da vreo veste proasta,ce am de facut? NIMIC !
Avort nu fac ,tratamente nu exista ! Si voi muri de suparare si stres pana la la nastere

12+


:)




Alayna.. nu o sa iti zica nimik de rau , fii linistita.. si daca ar fi ceva dublu test nu e un diagnostic..e o statistica...

In legatura cu yahoo.. si picassa..pe picasa ne-am logat cu contul si parola de yahoo, acum s-a facut un nou ct de gmail, unde ai pozele ...

Iti trimit imediat pm ci parola de gmail..

Pe yahoo iti stregem noi daca vrei albumul sau iti trimit si parola de yahoo si te loghezi si stergi tu albumul

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput