Mamicile de fulgusori'09 sunt alaturi de A_driana!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 28061982 spune:

votat subiectul

Getik esti de belea zilele astea. Asa mai e cate o perioada in care e naspa totul, dar cum vine si trece. Acush, acush.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

cine mai vrea nr Adrianei, sa zica.trimit PM.cred ca i-am face o mare bucurie daca am suna-o toate.
ei incerc diseara dupa 20.
camy ai PM!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

alina este de la timp mai mult ca sigur, sapt trecuta am avut un chef de zile mmari si ary nu era atat de agitata, acu simpte lipsa la "pa" dar la noi tota dimineata a fost lapovita

mami de mica aricica 29.12.2009
ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Neatza fetele

Am votat si eu - curaj Adi!

Eu am stat tot we inchisa in casa, cu Vlad tipand ca vrea "pa"... dar nu am putut iesi ca am facut reactie la Varilrix.... adica am facut varicela... Nu va speriati, copilu' are 3 bube amarate, fara cojite, nu-l mananca deloc si nu are febra... dar e contagios si de aceea nu am putut iesi din casa

Si e asa de suparat saracutzu...

Va pup si dati de veste ce face Adi

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

fetelo in sfarsit a spart caninu nr 1

mami de mica aricica 29.12.2009
ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 28061982 spune:

Busy stim cum e. Si Adela a facut, si cu febra, dar mie imi spusese ca nu e contagioasa. Asta s-a intamplat de Craciun. Oricum nici noi n-am iesit ca sa fie totul ok si sa treaca.

Ary Bravoooo!!!
Adela are doar 4 sus si 2 jos si acum iese o masea, a spart deja si a iesit coltisorul. Ca sa fie ea ma atipica.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

acum am sunat-o pe A_driana, dar are telefonul inchis...sper ca este bine..

Sanatate multa si lui Vldut, sa poata sa iasa cat mai curand afara

...eu iar pe fug, baietii mei sunt in cada ma duc sa vad daca au nevoie de ajutor..

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Camy..probabil e la reanimare.
eu o sun maine dimineatza, cel mai bine, pana atunci se trezeste sigur si deschide si telefon.

eu am credintza cava fi bine!


chiar..fete,cati dinti au copii vostri?

ruxandra..sanatate mami!

geta...uf...in sfarsit...ai PM!

NOI am fost in vizita, la un coleg de munca..Rebecca..ravagii.a lasat dezastru in urma ei

o seara buna, fete!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

lady ary are 8 dinti, 4 masele si un colt micut de caninCU CARE MUSCAAAA RAUUU mersi pt PM

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

a mea are patru sus, patru jos, o masea isesita toata sus si acum ii sparge alta masea si ma ..pana sparge ca lumea!

si alina, nu numai a ta e atipica.Rebeccai ii iesise doi dinti sus deodata, doi jos deodata, inca doi sus deodata, unul jos, o masea si apoi al patrulea de jos..deci..welcome to the club!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput