Buburuze de Ianuarie-Februarie 2011 (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

www.google.ro/" target="_blank">MAYANE te iubesc!!!
mii de saru mana. nu, nu puneam intre ghilimele, am crezut ca alea sunt doar in exemplu

Fluturas, si tu esti din Pitesti! acum m-am prins, ca mi-am adus aminte de colacei. era cat pe ce sa ti-i aduc me myself and I, dar dupa cum spuneam la faza cu socrii, s-au imputit intre ei si eu am ratat plimbarica pana la Pitesti

dar weekendul viitor venim
daca mai e de actualitate invitatia, ne sunam ok?
plus ca as vrea sa merg pe capul oamenilor cam vreo 2 saptamani asa, si va scot la joaca in parc



AMR 11 kg
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai

Copilului mic da-i radacini, celui mare – aripi sa zboare


sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Offf... 48 de lei sosete... ma duc sa tricotez, ca io-s zgarcita rau


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti
nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins
pentru a-ti rasplati indrazneala"

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Mai fetelor, arde ceva undeva? Ca de la 9 alearga prin fata geamurilor mele ba salvari, ba masini de politie...


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Mayane pe autostrada A1 in fiecare zie cate ceva, trec pompierii, trece smurdul vreo 3-4 ambulante pe putin. Tu unde stai?

Acu de dimineata au trecut 2 politisti pe motocicclete si o ambulanta dupa ei.




Laura de mic si neastamparat Stefan-Mihai (06.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

La multi ani CARMEN!Sa fi fericita,iubita alaturi de cei dragi..si muuulltaaa sanatate

LA MULTE LUNITE BEBE SOPHIA SI BEBE JASMINE..SA CRESTETI MARI FETELOR

buna dimi!

fug sa va citesc

Am facut curat cu domnisoara in brate...
acu doarme..imi trag sufletul un pic

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004


Multumesc pentru sprijin si ajutor- tie Sfinte Doamne si Sfintei Fecioare Maria de la Sumuleu ...sa nu ne parasiti niciodata!

AMR 7!KILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Neatza ca am uitat sa salut.se cunoaste ca de la 5 juma nu am dormit decat juma de ora pana pe la 6 juma si apoi o ora juma pana la 8.

LA MULTI ANI CARMEN!!!! sa fii sanatoasa si sa ti se indeplineasca toate dorintele.

LA MULTI ANI SI SARBATORITELOR DE AZI SOPHIA SI JASMIN!!!



Laura de mic si neastamparat Stefan-Mihai (06.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Citat:
citat din mesajul lui loutzy

Mayane pe autostrada A1 in fiecare zie cate ceva, trec pompierii, trece smurdul vreo 3-4 ambulante pe putin. Tu unde stai?

Acu de dimineata au trecut 2 politisti pe motocicclete si o ambulanta dupa ei.




Laura de mic si neastamparat Stefan-Mihai (06.01.2011)



Stau langa spitalul de arsi De asta intrebam daca arde... Dar probabil sunt doar in tranzit... Voi studia daca e si vre-un parc de ambulante in zona...


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Mayane..cica e mare miting MARE ! iar ne blocheaza astia. poate de aia o fi nebunia asta..se grabesc sa se tina la ei :)))




Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

neatza!
la multi ani, carmen! multa multa sanatate!

eu sunt la zi cu cititul, mai greu cu scrisul. am profitat de caldurica si am zacut pe strazi de dimineata pana seara. eu imbrac copilu subtirel: body maneca lunga, strampi, hanorac si pantaloni, fara caciulina. pe racoare sau la umbra punem paturica.

am fost si la baby expo...eram prima mamica ajunsa acolo, nici nu deschisesera oamenii sala. trebuia sotul sa ajunga la o intalnire de dimi si am plecat din zori. noroc ca mi-a lasat masina, ca zaceam in frig.
ne-am mai luat 2 suzete, tampoane de san, sapun organic, nuci indiene si jucarica bio.
a propos de iesit, eu il plimb p-asta peste tot, malluri, etc. asa l-am carat si pe david de foarte mic.

la noi masa e cat de cat regulata, 3 ore ziua, noaptea nu-mi dau seama ca dorm pe mine, ceas nu am, doar din amintiri zic ca ma trezesc de 3 ori.

cu vazutul copiilor nu va imaginati ca vad mare lucru, d-abia pe la 5 saptamani disting rosu si verde, pana atunci vad alb negru si-n dungi ca televizoru. uitati aici un articol despre ce vad nou nascutii.
ziki, pui asa sa-ti ascunzi linkul: [ url = " aici linkul " ]aici scrii ce vrei tu[/url]. vezi ca am bagat spatiu de mai multe ori in prima paranteza. tu sa scrii fara niciun spatiu.

ziceti ca las copii alaptati sa nu-i stimulam cu nimic, a? ca marc e nekkt de vreo 2 zile si l-as mai lasa.

intrebare: aveti idee firele care se resorb in cat timp se resorb? ca am un fir jos care nu mai cade, nu se mai topeste sau ce tre el sa faca, numa sa dispara. si legat de lohii. eu am scapat de ele complet dar nu sunt multumita de noua scurgere care are un miros total neplacut. scuze de detalii, mai am pana ajung la dr si-s curioasa daca mai e careva cu probema asta sa stiu daca-i cazul sa ma gandesc la vreo infectie.

acu ca v-ati luat toate colacel, vreausi eu. mai e careva care vrea? ca m-as baga la o comanda. mai au si pe late site-uri unde se pot comanda si la bucata?






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Fluturash..vezi ca e invers colacelul pus mami..pe partea celalta are un loc adancit unde pune bebe barbia..si sta mai lejer..manerele de pe lateral vin in jos,sub apa..iar capsele trebuie sa vina la spate
pup si eu poze cu balaceala de aseara in colacul nou.




Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput